Фінанси

Володимир Антонов: нині Конверсбанк - діра, банальна фінансова піраміда
"Щоб забезпечувати постійний приплив клієнтів, ми повинні постійно тиснути рекламою - це нормально. Люди, побачивши її, повинні брати у нас гроші під високі відсотки. Є іміджева реклама, щоб люди запам'ятовували бренд - більше нічого". (Рос.)
Володимир Антонов: Столар і троє інших вкрали Конверсбанк і мої гроші
"Ключову роль в цій історії відіграє Стрижак, оскільки у Стрижака-старшого є великий адміністративний ресурс. Він суддя Конституційного суду. Роль другого плану відводиться Столару, оскільки він нардеп від правлячої партії і нічого не боїться. Ну і, власне, тіньові партнери - Рейніс Тумовс і Вадим Котович". (Рос.)
Новинське життя банку "Форум"
Можна навіть сказати, що Commerzbank врятував свою репутацію. Набагато гірше для його іміджу було б спостерігати, як "Форум" всихає і перетворюється на типовий банк "як всі". А саме так би і сталося. Новинський, безумовно, придбав чудовий банк за символічну суму (Рос.)
Куди зникли півтора мільйона підприємців
"Автоматичне" відшкодування податку на додану вартість поширюється тільки на 261 підприємство та 37% всього відшкодованого за 2011 рік ПДВ. Всі решта мають такі самі, якщо не більші, проблеми. Іноземні інвестори виявилися вщент розчарованими.
Як заробляли на Євро-2012. Кримінальні справи
Кримінальні справи свідчать, що різні генпідрядники будівництва об’єктів до "Євро-2012" працювали за одними і тими ж схемами та з одними і тими ж людьми. Логічно припустити, що всі ці дії мали одного координатора.
НБУ: свій чи чужий? Частина друга
Рада Нацбанку - весільний генерал? Як назвати практику, коли одна стаття закону дає суб'єкту повноваження щодо іншого суб'єкта, а наступна оголошує, що ці повноваження можна не виконувати? Що повинні відчувати члени Ради, підписуючи кошторис НБУ, знаючи, що цей підпис нічого не значить? (Рос.)
Українські фірми на Варшавській біржі: за крок до фіаско?
"Дев'ять з десяти українських компаній не вважають за потрібне рапортувати про виконання інвестиційних планів. IPO як алкоголь - підсилює стан речей. Якщо все добре - компанія після виходу на біржу почуває себе краще, якщо ні - навпаки".
НБУ: свій чи чужий?
Уряди багатьох країн беруть долари в борг у ФРС. Безпосередньо робити це не можна. Занадто відкрито і цинічно. Ширмою служать Міжнародний валютний фонд, Світовий банк і ЄБРР. (Рос.)
GPRS-ом по недоливу
Звісно, нелегальні заправки нікуди не подінуться. Той, хто ввозив чи виробляв пальне нелегально, так само його і збуватиме. Головним здобутком системи повинна стати "зачистка" легальних АЗС від контрафактного чи некондиційного товару.
Як чиновники доять Аграрний фонд
Якщо підсумувати усі збитки, яких зазнала держава в результаті сумнівних операцій, та зафіксовану недостачу, то виходить близько 2 млрд грн. І це, схоже, ще неповна картина.
9634. FAQ
Коаліція шахраїв і злодіїв протягла найбільш корупційний закон в історії України, який дозволяє можновладцям щорічно "пиляти" 300 млрд грн. Мовобоязний Литвин підписав все це добро і тихенько передав Януковичу. (Рос.)
Кредитні спілки: свій до свого по своє?
Після кризи ринок на 80% очистили від шахрайських спілок, але "сірі" схеми трапляються й досі. Нерідко спілка залучає кошти населення і витрачає їх на кредитування іншого бізнесу власника. Звідси й ризики.
Підпишіться на наші повідомлення!