СПЕЦПРОЄКТ

Власна справа

За підтримки USAID

Про проєкт:

Бізнес – один із головних факторів, що стабілізують економіку країни. Саме тому під час війни з’явилося чимало грантів, спрямованих на реалізацію бізнес-ідей українців та українок. Їхня перевага у тому, що, на відміну від кредитів з відсотками, гроші не доведеться повертати. Такі програми фактично втілюють у реальність мрії про власну справу і допомагають підтримувати економіку країни. 

Власна справа – спецпроєкт Економічної правди спільно з Міністерством  економіки України, за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України", який розповідає історії успіху тих, хто завдяки грантовій програмі "Власна Справа" відкрив бізнес або отримав підтримку на його розширення, а також показав на своєму прикладі, що співпрацювати з державою вигідно. 

Програма USAID "Конкурентоспроможна економіка України" підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Як колишній льотчик виготовляє та експортує до США дерев’яні іграшки для дітей

Підприємець із Полтави Олександр Классович виготовляє дерев’яні екологічні іграшки для дітей. Значну частину продукції продають на американському ринку. Решту – в Україні.

Як хліб, сир і кондитерка з села на Полтавщині дає розвиток місцевій громаді

Зазвичай мешканцям сільських громад важко знайти роботу, а продукцію, яку вони виготовляють, — молоко, ягоди, городину, — як правило скуповують за копійки.