Новини компаній

M.E.Doc
M.E.Doc під захистом СЦ кібербезпеки СБУ
Життя в інформаційній ері цифрових технологій та комунікацій несе в собі нові загрози, а саме кібератаки. Тому сьогодні перед усім світом постає питання пошуку ефективних та дієвих систем захисту інформації та IT-інфраструктури.
InVenture Media Group
InVenture анонсував нові інструменти фандрайзингу та продажу бізнеса
InVenture Investment Group запустила оновлений інвестиційний портал та ряд нових інвестиційних інструментів
ПАТ "Миронівський хлібопродукт"
Агрохолдинг МХП розповів, чим обробляє поля
Агроіндустріальний холдинг МХП, що лідирує у виробництві курятини та займає одну з провідних позицій в рослинництві, наразі провадить заходи з обробки полів для захисту посівів від шкідників та хвороб.
ТМ "Галичина"
ТМ "Галичина" змінила дизайн та випустила новий продукт
Молочна компанія "Галичина", яка працює на ринку вже 20 років, змінила дизайн і випустила новий, унікальний для України продукт за авторським рецептом – карпатський йогурт. Запуск лінійки карпатських кисломолочних продуктів став результатом тривалих досліджень потреб та вподобань споживачів, вивчення новітніх світових трендів та традицій молочного виробництва Галичини.
Coinpoker
З вересня в Україні було проведено більше 24 тисяч аукціонів із застосуванням blockchain
Блокчейн технологія спочатку асоціювалася лише з криптовалютою, а саме з біткоїном. Саме її засновник запропонував цю повністю анонімну та безпечну для користувачів систему транзакцій.
bayadera group
Динаміка і глобалізація. Баядера Груп готує світову експансію
Баядера Груп підтверджує статус найбільшого алкогольного холдингу Східної Європи.
landlord.ua
Українські експортери на ринку Японії заробляють втричі більше
Ціни на продукти харчування в роздрібний торгівлі на японському ринку вище в два-три рази ніж в Україні. А 60% харчових продуктів, що вживають там, є імпортованими.
ТзОВ "Мірничий"
Інженерні вишукування для будівництва
Вирішили побудувати будівлю, думаєте, де та як це зробити швидко, якісно та за помірну ціну? Тоді Вам варто звернутися у ТзОВ "Мірничий".
ТОВ "М.С.Л."
Передріздвяний уїк-енд мультимільйонерки зі Львова
ДП "Укрспирт"
ДП "Укрспирт" закупило природний газ на майданчику Української енергетичної біржі
На електронних біржових торгах GAS-231117-3, що відбулися 23 листопада 2017 року, Державна компанія ДП "Укрспирт" закупила природній газ на прозорих ринкових умовах.
landlord.ua
Українці споживають в 90 разів менше органіки, ніж в Європі
Україна посідає 11-е місце в Європі за площею органічних сільгоспугідь, однак рівень споживання органічної продукції вкрай низький — близько €0,4 на 1 людину.
landlord.ua
Молочні продукти подешевшають після Нового року
У жовтні закупівельна ціна на молоко екстра ґатунку перевищила рекордні 10,6 грн/кг. Вищий гатунок купували по 7,5-10 грн, а перший — 7,5-9 грн/кг.
АТ "Росава"
Шина за 50 секунд
І це не фантастика, а реальність.
Master Бухгалтерія
MASTER:Бухгалтерія - програма для бухгалтерського обліку в державних установах
Українська програма для ведення бухгалтерського обліку MASTER:Бухгалтерія відтепер має конфігурацію, що адаптує її під роботу державних установ.
Binotel
Кнопка замовлення дзвінка від Binotel — безкоштовно
Binotel пропонує безкоштовно підключати кнопку замовлення дзвінка на сайті для компаній типу SOHO (small office, home office).