Новини компаній

LetterOne
Колишній британський міністр юстиції очолив Наглядову раду інвестиційної компанії LetterOne
KSG Agro
Казкове свинство: Сергій Касьянов розповів, чому поросята стали "золотою жилою" для українських аграріїв
59% абонентів захищають фінансовий номер телефону
ФК "Рух"
Григорій Козловський та ФК "Рух" зробили вагомий внесок у боротьбу з ворогом
ФК "Рух"
Григорій Козловський: Допомога ЗСУ – пріоритет для ФК "Рух"
Футбольний клуб "Рух" та його засновник і відомий львівський меценат Григорій Петрович Козловський вкотре долучилися до допомоги ЗСУ та передали на потреби Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного комплект обладнання для навчальної кімнати аеророзвідки.
Layboard
Layboard - доступний ресурс для знайомств та пошуку роботи за кордоном
Соціальні мережі сьогодні - один із самих популярних способів комунікації, шляхів отримати новий досвід та розширити коло знайомств.
LikiE
LikiE: Доступні ліки поряд з домом
Сьогодні ми маємо можливість купити практично будь-який препарат. Проблема може бути тільки в ціні та наявності у найближчій аптеці. На пошуки потрібних ліків за оптимальну вартість витрачається багато часу, що в деяких ситуаціях може бути критично.
Сергій Касьянов
Бізнес під час війни - важлива складова безпеки, обороноздатності та міжнародного впливу України, - Сергій Касьянов
Під час війни український бізнес опинився в епіцентрі багатьох питань: соціальних, економічних, розвитку місцевих громад і навіть проблем, пов'язаних з безпекою та оборонним потенціалом країни. Це підтверджує досвід українського агрохолдингу KSG Agro.
Finance.ua
Чи буде в Україні попит на онлайн кредити в 2023 році? Думки експертів
Війна внесла корективи у всі сфери діяльності українців - зокрема і в фінансову. Чи користується попитом серед населення зараз оформлення кредитів на тому ж рівні, що й до війни? Чи є в цьому небезпека для банківської сфери України?
Футбольний клуб «Рух»
Григорій Козловський: під час благодійного матчу зібрали майже 300 тисяч для ЗСУ
Відомі блогери, актори та співаки зіграли з футболістами на футбольному полі Академії «Руху». Попри сніг емоції зашкалювали. Але тепло випромінював сам проект «Спорт зігріває», а матч назвали «Віримо в ЗСУ»
Сергій Касьянов
Сергій Касьянов про те, як трансформувати бізнес та досягти росту під час війни
Війна змінила все – і життя людей, і діяльність підприємств. Сьогодні у країні два фронти. На першому – армія, яка воює з ворогом. На другому – бізнес, який виробляє те, що необхідно для армії і тилу.
BTC Price Prediction
Експерти Traders Union зробили прогноз щодо Bitcoin (BTC)
В рамках дослідження фінансового ринку, а також ринку криптовалют, експерти Traders Union вивчили фундаментальні та технічні фактори, які впливають на вартість Bitcoin (BTC). На основі отриманих даних було створено спеціальний аналітичний розділ, в якому щотижня публікуються актуальні прогнози динаміки курсу BTC, розташований онлайн графік Bitcoin, а також низка корисної інформації, яка покликана допомогти трейдеру в самостійному аналізі ринку криптовалют.
Аптека Подорожник
20 карет "швидких" для ЗСУ: як аптека "Подорожник" працює задля перемоги
Футбольний клуб «Рух»
Президент "РУХУ" Григорій Козловський долучився до акції Романа Зозулі "НАРОДНИЙ БАЙРАКТАР"
Григорій Козловський і футбольний клуб "Рух" перерахували 200 тисяч гривень на проєкт українського футболіста Романа Зозулі "Народний Байрактар".
ASUS
Zenbook Pro 14 Duo OLED – компактний двохекранний ноутбук для професіоналів