Новини компаній

ТОВ "Вінницягаз Збут"
"Вінницягаз Збут" подано до суду майже 150 позовів про стягнення боргів за газ
Через різке зростання заборгованості "Вінницягаз Збут" подано до суду майже 150 позовів про стягнення коштів за спожитий газ.
ПАТ "Житомиргаз"
На Житомирщині кількість виявлених крадіжок газу збільшилась у п’ять разів
В 2018 році ПАТ "Житомиргаз" запобіг  близько 800 випадкам незаконного використання  природного газу. У 2017 році кількість виявлених випадків несанкціонованого споживання була в п’ять разів меншою.
ТОВ "Хмельницькгаз збут"
На Хмельниччині втричі зросло використання онлайн-сервісів при сплаті за газ
У 2018 році майже 30 тис. клієнтів ТОВ "Хмельницькгаз збут" сплачували за газ через сервіси онлайн-платежів, здійснивши понад 100 тис. платежів. В порівнянні з 2017 роком, кількість користувачів дистанційних розрахунків зросла втричі.
ТОВ "Чернівцігаз Збут"
 "Чернівцігаз збут" повідомив 1,3 тис. боржників про припинення поставок газу
Лише за січень 2019 року клієнти ТОВ "Чернівцігаз Збут" в 1,2 раза збільшили неплатежі за газ. Загальна заборгованість жителів регіону станом на 1 лютого 2019 року сягнула 608 млн грн.
ТОВ "Волиньгаз Збут"
Кожен другий клієнт "Волиньгаз Збуту" платить за газ онлайн
У січні 2019  року  більше 120 тис. волинян оплатили за газ через онлайн-сервіси. За рік кількість електронних  платежів на Волині зросла на 20%.  
ТОВ "Миколаївгаз Збут"
Борг клієнтів "Миколаївгаз Збуту" виріс в 1,8 рази
Збільшення неплатежів за газ пов'язано зі скороченням числа субсідіантів і подорожчанням газу.
ПАТ "Вінницягаз"
На Вінниччині кількість виявлених крадіжок газу збільшилась на чверть
Фахівцями ПАТ "Вінницягаз" за минулий 2018 рік було виявлено 124 випадки несанкціонованого відбору природного газу споживачами регіону. Це на чверть більше, ніж у 2017 році. Сума заподіяних збитків в розмірі 2,8 млн грн. нарахована до сплати порушникам.
ПАТ "Чернівцігаз"
У 2018 році "Чернівцігаз" повірив понад 24 тисячі лічильників
Минулого року ПАТ "Чернівцігаз" повірило більше ніж 24 тис. лічильників, з них – 26% виявилися непридатними до подальшого використання. Достовірний облік газу може забезпечувати лише справний лічильник, який пройшов періодичну повірку.
ПАТ "Закарпатгаз"
На Закарпатті у поточному році буде повірено 25 тисяч газових лічильників
У 2018 році спеціалісти ПАТ "Закарпатгаз" провели повірку майже 20,5 тисяч лічильників. З них понад 11 тисяч були визнані непридатними та потребували заміни.
PROMO
Місцеві громади братимуть активнішу участь у призначенні соціальної допомоги
Об’єднані територіальні громади дістали право проводити обстеження соціально-побутових умов претендентів на отримання житлових субсидій, соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, інших виплат - відповідні зміни до нормативних актів були ухвалені Кабміном у січні.
ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ"
Борги за газ на Житомирщині сягнули майже 600 млн гривень
На Житомирщині число субсидіантів скоротилося на 40%, тому зростають неплатежі за газ. На початок лютого 2019 року неплатежі за газ клієнтів "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТУ" сягнули 590 млн. грн. Лише за два місяці цієї зими (грудень та січень) борг зріс майже на 150 млн грн.
ПАТ "Львівгаз"
У 2018 році фахівці "Львівгазу" виявили більше чотирьохсот випадків крадіжок газу
Впродовж 2018 року на Львівщині зафіксовано 435 фактів несанкціонованого споживання природного газу. Недобросовісним споживачам нараховано до сплати 10,9 млн. грн.
ПАТ "Хмельницькгаз"
За 2018 рік "Хмельницькгаз" попередив понад 11 тис. небезпечних ситуацій
Впродовж минулого року фахівцями газорозподільної компанії усунено більше 11 тис. витоків газу. Працівниками "Хмельницькгазу" виявлено близько 500 випадків експлуатації несправного газового обладнання, 107 самовільно встановлених приладів, а також 75 втручань в роботу димо-вентиляційної системи та відсутність тяги.
ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут"
Понад 26%  клієнтів "Івано-Франківськгаз Збуту" користується Особистим кабінетом
Переваги онлайн послуг Особистого кабінету оцінили  понад 110 тис. споживачів "Івано-Франківськгаз Збуту". 
ПАТ "Сумигаз"
НКРЕКП залишило інвестиції "Сумигаз" незмінними
У 2019 році інвестиції в газорозподільні мережі Сумщини перевищать 43 млн грн. ПАТ "Сумигаз" спрямовує ці кошти на удосконалення обліку природного газу, реконструкцію, модернізацію, ремонт газових мереж та споруд на них.