Новини компаній

ТМ "Галичина"
ТМ "Галичина" змінила дизайн та випустила новий продукт
Молочна компанія "Галичина", яка працює на ринку вже 20 років, змінила дизайн і випустила новий, унікальний для України продукт за авторським рецептом – карпатський йогурт. Запуск лінійки карпатських кисломолочних продуктів став результатом тривалих досліджень потреб та вподобань споживачів, вивчення новітніх світових трендів та традицій молочного виробництва Галичини.
Coinpoker
З вересня в Україні було проведено більше 24 тисяч аукціонів із застосуванням blockchain
Блокчейн технологія спочатку асоціювалася лише з криптовалютою, а саме з біткоїном. Саме її засновник запропонував цю повністю анонімну та безпечну для користувачів систему транзакцій.
bayadera group
Динаміка і глобалізація. Баядера Груп готує світову експансію
Баядера Груп підтверджує статус найбільшого алкогольного холдингу Східної Європи.
landlord.ua
Українські експортери на ринку Японії заробляють втричі більше
Ціни на продукти харчування в роздрібний торгівлі на японському ринку вище в два-три рази ніж в Україні. А 60% харчових продуктів, що вживають там, є імпортованими.
ТзОВ "Мірничий"
Інженерні вишукування для будівництва
Вирішили побудувати будівлю, думаєте, де та як це зробити швидко, якісно та за помірну ціну? Тоді Вам варто звернутися у ТзОВ "Мірничий".
ТОВ "М.С.Л."
Передріздвяний уїк-енд мультимільйонерки зі Львова
ДП "Укрспирт"
ДП "Укрспирт" закупило природний газ на майданчику Української енергетичної біржі
На електронних біржових торгах GAS-231117-3, що відбулися 23 листопада 2017 року, Державна компанія ДП "Укрспирт" закупила природній газ на прозорих ринкових умовах.
landlord.ua
Українці споживають в 90 разів менше органіки, ніж в Європі
Україна посідає 11-е місце в Європі за площею органічних сільгоспугідь, однак рівень споживання органічної продукції вкрай низький — близько €0,4 на 1 людину.
landlord.ua
Молочні продукти подешевшають після Нового року
У жовтні закупівельна ціна на молоко екстра ґатунку перевищила рекордні 10,6 грн/кг. Вищий гатунок купували по 7,5-10 грн, а перший — 7,5-9 грн/кг.
АТ "Росава"
Шина за 50 секунд
І це не фантастика, а реальність.
Master Бухгалтерія
MASTER:Бухгалтерія - програма для бухгалтерського обліку в державних установах
Українська програма для ведення бухгалтерського обліку MASTER:Бухгалтерія відтепер має конфігурацію, що адаптує її під роботу державних установ.
Binotel
Кнопка замовлення дзвінка від Binotel — безкоштовно
Binotel пропонує безкоштовно підключати кнопку замовлення дзвінка на сайті для компаній типу SOHO (small office, home office).
Master Бухгалтерія
Українці випустили програму бухгалтерського обліку для малого та середнього бізнесу
У вересні цього року українська корпорація IT-Enterprise випустила нову програму для бухгалтерського обліку MASTER:Бухгалтерія. Рішення створено спеціально для підприємств малого та середнього бізнесу.
landlord.ua
Власний елеватор додає 30% до ціни на зерно
За результатами дослідження, проведеного журналом Landlord українські виробники навчились користуватися перевагами елеваторів і активно розбудовують власні зерносховища.
ibus media
Вплив зони вiльної торгiвлi з ЄС на розвиток ринку сiльскогосподарских товарiв в Українi
Під вільною торгівлею традиційно розуміють скасування імпортних тарифів і квот на торгівлю товарами. Але відомо, що традиційно сільськогосподарські товари були винятком в угодах про вільну торгівлю Європейського Союзу, що пов'язано із забезпеченням положень Спільної аграрної політики ЄС.