Новини компаній

ПАТ "Дніпропетровськгаз"
ПАТ "Дніпропетровськгаз" завершило 2018 рік зі збитком у 697 млн грн
11 квітня 2019 року в ПАТ "Дніпропетровськгаз" пройшли чергові Загальні збори акціонерів. Розглянувши основні показники роботи підприємства за минулий рік, акціонери затвердили річний звіт і баланс, та напрямки розвитку компанії на 2019 рік.
ТОВ "Хмельницькгаз збут"
Неплатежі за газ клієнтів "Хмельницькгаз збуту" зросли в 2 рази
 На 1 квітня 2019 року борг споживачів газу Хмельниччини   сягнув 695 млн. грн., що у 2 рази більше, аніж у цей період торік. Неплатежі зросли через зменшення на третину кількості субсидіатів на фоні здорожчання газу, а також запровадження монетизації субсидій.
ТОВ "Сумигаз Збут"
"Сумигаз Збут": підвищена банківська комісія не передбачена у затвердженій ціні газу
Отримавши монополію на перерахунок субсидій, банк встановив максимальний розмір комісії, яку мають сплачувати постачальники комунальних послуг.
ТОВ "Волиньгаз Збут"
"Волиньгаз збут" на 35 % зменшив ціну газу для комерційних споживачів
ТОВ "Волиньгаз збут" зменшив ціну природного газу для комерційних споживачів на 35%. Завдяки зменшенню ціни понад 1500 тис. бізнес-клієнтів ТОВ "Волиньгаз збут" отримали можливість заощадити витрати на енергоносії.
ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут"
На Івано-Франківщині зросла кількість онлайн платежів за газ  
Близько 43 тис. клієнтів "Івано-Франківськгаз Збуту" розраховуються за газ через онлайн сервіси компанії. Це на  2 тис. споживачів газу  більше, ніж три місяці тому, на початку року.
ПАТ "Волиньгаз"
Контакт – центр "Волиньгазу" опрацював понад 700 тис. звернень клієнтів
Торік до Контакт-центру компанії надійшло понад 700 тисяч звернень. Більшість з них стосувалися передачі показань лічильників газу та перевірки стану особового рахунку. В середньому, щомісяця оператори контакт-центру віддалено консультують більше 70 тисяч споживачів природного газу Волинської області.
ПАТ "Харківгаз"
За підсумками 2018 року ПАТ "Харківгаз" отримав збиток 367,7 млн. грн
За підсумками 2018 року збитки ПАТ "Харківгаз" від послуг з розподілу газу склали 367,7 млн. грн.
ПАТ "Криворіжгаз"
Обсяги споживання газу на Криворіжжі за 1 квартал 2019 року зменшилися на 17%
Загальний обсяг споживання газу на Криворіжжі за 1 квартал 2019 року склав 343,9 млн. куб. м, що на 17% менше, ніж у 2018 році.
ТОВ "Львівгаз збут"
Клієнти "Львівгаз збуту" в 1,5 рази збільшили борги за газ
Станом на 1 квітня борг споживачів газу Львівщини перед  ТОВ "Львівгаз збут" сягнув 2,3 млрд грн. А це в 1,5 разів більше ніж торік. Збільшення неплатежів відбувається за рахунок монетизації субсидій, зменшення кількості субсидіантів серед населення та здорожчання вартості газу.
ПАТ "Дніпрогаз"
ПАТ "Дніпрогаз" оскаржуватиме в суді рішення про накладання штрафу
ПАТ "Дніпрогаз" не погоджується зі штрафами за приведення обсягів газу до стандартних умов і буде оскаржувати його в суді як таке, що суперечить нормам законодавства України.
ПАТ "Миколаївгаз"
Збитки ПАТ "Миколаївгаз" у 2018 році сягнули 243 млн гривень
09 квітня 2019 року в ПАТ "Миколаївгаз" пройшли чергові Загальні збори акціонерів. Розглянувши основні показники роботи підприємства за минулий рік, акціонери затвердили річний звіт і баланс, та напрямки розвитку компанії на 2019 рік.
ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут"
"Дніпропетровськгаз збут" отримує лише 2% з ціни на газ для населення
З березня клієнти ТОВ "Дніпропетровськгаз збут" отримують прозорі дані про використання коштів, сплачених ними за газ. Інформація про це міститься в нових рахунках за газ.  
Dentons
Київський офіс МЮФ Dentons переїжджає до Astarta Organic Business Center, першого "зеленого" бізнес-центру в Україні
Починаючи з 3 квітня 2019 року адреса київського офісу Dentons:
ПАТ "Сумигаз"
"Сумигаз" оскаржуватиме в суді рішення про накладання штрафу
ПАТ "Сумигаз" не погоджується зі штрафами за приведення обсягів газу до стандартних умов і буде оскаржувати його в суді як таке, що суперечить нормам законодавства України.
ТОВ "Чернігівгаз Збут"
"Чернігівгаз Збут" повідомив 7,6 тис боржників про припинення поставок газу
Станом на 1 березня борг мешканців Чернігівщини за газ перед "Чернігівгаз Збутом" сягнув 712,6 млн грн. Це в 4 рази більше аніж торік. Ріст неплатежів змусив компанію посилити заходи з примусового стягнення боргів і відправити порушникам досудові пропозиції.
Підпишіться на наші повідомлення!