Новини компаній

ТОВ "Волиньгаз Збут"
"Волиньгаз збут" дає можливість своїм клієнтам реструктуризувати борги за газ
Договір реструктуризації боргу від ТОВ "Волиньгаз збут" дозволить клієнтам-боржникам мінімізувати ризики відключення від газопостачання в міжопалювальний період та уникнути судової процедури.
АТ "Запоріжгаз"
Майже  7 тис. заявок виконано аварійниками "Запоріжгазу" під час карантину.
6 885 – такою є кількість виїздів бригад аварійної служби Запоріжгазу.  В середньому 100 дзвінків щодня поступають до диспетчерів аварійної служби зі всієї Запорізької області, при чому більшість викликів з підозрою на витік газу.
АТ "Хмельницькгаз"
З початку року аварійна служба "Хмельницькгазу" виїжджала на понад 7 тис. викликів споживачів 
Служба екстреного реагування 104 АТ "Хмельницькгаз" з початку року виїжджала до споживачів 7100 разів та локалізувала, попередила виникнення аварійних ситуацій при використанні газу в побуті.
АТ "Дніпропетровськгаз"
З початку року спеціалісти "Дніпропетровськгазу" зафіксували крадіжок газу на майже мільйон гривень
З початку 2020 року спеціалісти АТ "Дніпропетровськгаз" зафіксували 85 фактів несанкціонованого використання споживачами блакитного палива
АТ "Івано-Франківськгаз"
ЦОКи "Івано-Франківськгазу" частково відновили прийом споживачів
З 1 червня центри обслуговування клієнтів "Івано-Франківськгазу" частково відновили прийом споживачів.
АТ "Житомиргаз"
На Житомирщині чат-бот Viber 7104ua тепер приймає показання лічильників з фото
Показання газового лічильника у чат-боті Viber 7104ua можна підтвердити світлиною. Після ручного введення показань чат-бот пропонує споживачеві додати фото лічильника. Його можна завантажити із галереї телефону.
АТ "Дніпрогаз"
Клієнти "Дніпрогазу" можуть передати показання лічильників з фото через Viber
Через чат-бот 7104ua у месенджері Viber клієнти АТ "Дніпрогаз" можуть підтвердити передані показання лічильників газу фотографією. Після введення показань з клавіатури телефону чат-бот пропонує споживачу завантажити фото лічильника. Додати знімок приладу обліку можна з галереї смартфону швидко та зручно.
"Київміськбуд" став лідером рейтингу забудовників Києва
Холдингова компанія "Київміськбуд" посіла перше місце у топ-15 найбільших девелоперів Києва.
АТ "Вінницягаз"
85 % непобутових споживачів газу Вінниччини віддали перевагу в обслуговуванні власних мереж Вінницягазу
85% споживачів газу Вінницької області з числа юридичних осіб уклали з АТ "Вінницягаз" договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових  мереж. З 2019 року послуга надається на ринкових умовах, забезпечує належний стан мереж та безпеку в користуванні газом для споживачів.
ТОВ "Рівнегаз Збут"
Понад 78% учасників акції "Твоя енергонезалежність"  залишили акційні кошти для подальшої оплати за газ
На 28 травня майже 1,6 тисяч учасників акції "Твоя енергонезалежність" на Рівненщині перевели залишки невикористаних акційних коштів на особові рахунки в ТОВ "Рівнегаз Збут".
АТ "Волиньгаз"
"Волиньгаз" перерахував вартість доставки газу майже 23 тис. споживачів
У березні НКРЕКП затвердила мінімальний розмір плати за доставку газу. Відповідно до цього рішення, компанія здійснила коригування нарахувань 22,7 тис. клієнтам компанії на суму 1,498 млн гривень.
АТ "Харківміськгаз"
За перші п’ять місяців аварійно-диспетчерська служба  АТ "Харківміськгаз" прийняла більше 5 тис. заявок.
З початку року аварійно-диспетчерська служба АТ "Харківміськгаз"  прийняла  5,2 тис.  заявок,  з них   3,7 тис.  - про витоки газу. Причинами звернень є  здебільшого витоки на внутрішньобудинкових газопроводах: в під’їздах, кухнях квартир та приватних будинків, а також витоки та несправності побутових газових приладів і лічильників газу.
ТОВ "Закарпатгаз Збут"
"Закарпатгаз Збут" дає можливість своїм клієнтам реструктуризувати борги за газ
Договір реструктуризації боргу від ТОВ "Закарпатгаз Збут" дозволить клієнтам-боржникам мінімізувати ризики відключення від газопостачання в міжопалювальний період та уникнути судової процедури.
АТ "Сумигаз"
Сумигаз: чат-бот Viber 7104ua тепер приймає показання лічильників з фото
Показання газового лічильника у чат-боті 7104ua у Viber можна підтвердити фотографією. Після ручного введення показань чат-бот пропонує споживачеві додати фото лічильника. Його можна завантажити з галереї телефону.
АТ "Чернівцігаз"
Понад тисячу виїздів здійснили аварійники "Чернівцігазу" з початку карантину
У період карантину бригади аварійників  здійснили 1226 виїздів на виклики. Щодня диспетчери отримують близько 95 дзвінків з усіх районів області. За статистикою більша частина викликів стосується саме підозр на виток газу.
Підпишіться на наші повідомлення!