Новини компаній

ПАТ "Волиньгаз"
У 2018 році "Волиньгаз" безоплатно повірив 19 тис. побутових лічильників газу
За минулий рік ПАТ "Волиньгаз" спільно з державним підприємством "Волиньстандартметрологія" провели безплатну повірку понад 19 тисяч приладів обліку природного газу. З початку 2019 року уже повірено більше 4 тис. лічильників клієнтів газорозподільної компанії.
ПАТ "Криворіжгаз"
Тариф ПАТ "Криворіжгаз" на розподіл газу є планово збитковим
Тариф на распределение газу ПАТ "Криворіжгаз" є планово збитковим. За підсумками минулого року збиток компанії від розподілу газу склав 141 млн грн. В поточному році через ринкові обставини ПАТ "Криворіжгаз" отримає ще 185 млн збитків.
ПАТ "Миколаївгаз"
У рахунках за газ ТОВ "Миколаївгаз Збут" інформує про структуру ціни газу
В лютневих рахунках за газ клієнти ТОВ "Миколаївгаз Збут" отримують додаткову інформацію.
ТОВ "Львівгаз збут"
"Львівгаз збут" від вартості поставленого газу отримує лише 2 %
ТОВ "Львівгаз збут" отримує лише 2 %, або 0,18 грн. із ціни 8,55 грн. за 1 кубічний метр газу. Решта коштів йдуть транзитом на спеціальні рахунки, з яких майже 90% (7,48 грн) отримує державний монопольний постачальник газу. Однак, відповідно до нових правил стосовно субсидій, банківську комісію за перерахування субсидій - а це 0,7% від ціни газу - має сплачувати саме компанія постачальник, а не державний монополіст.
ПАТ "Чернівцігаз"
ПАТ "Чернівцігаз" в 2019 році отримає 203,3 млн збитків на ВТВ
Тариф на розподіл газу ПАТ "Чернівцігаз" є планово збитковим. За підсумками минулого року збиток компанії від розподілу газу склав 195,9 млн грн. В поточному році через дії Міненерговугілля та НКРЕКП у 2019 році ПАТ "Чернівцігаз" отримає ще 203,3 млн збитків.
ПАТ "Дніпропетровськгаз"
Дніпропетровськгаз вимагає від оператора ГТС спростувати інформацію щодо ненаповнення інформаційної платформи
ПАТ "Дніпропетровськгаз" в суді вимагає від оператора ГТС спростувати недостовірну інформацію, що нібито інформаційна платформа не наповнюється операторами газорозподільних системи в повному обсязі.
ПАТ "Вінницягаз"
Минулого року на Вінниччині обстежено майже 7700 км газопроводів
Впродовж 2018 року ПАТ "Вінницягаз" проведено комплексне приладове обстеження майже 7700 км газорозподільних мереж Вінниччини. Це становить 44 %  усіх газопроводів регіону.
ПАТ "Сумигаз"
95% домоволодінь Сумщини забезпечені приладовим обліком природного газу
Завдяки встановленню 497 безкоштовних загальнобудинкових лічильників "Сумигаз" забезпечив облік природного газу в понад 30 тис. квартирах Сумщини. Окрім того у майже 328 тис. побутових споживачів встановлені індивідуальні прилади обліку.
ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ"
Споживачі газу на Житомирщині стали частіше сплачувати он-лайн
У 2018 році більше 25 тисяч клієнтів ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ" заплатили за спожитий газ за допомогою онлайн-сервісів компанії. У 2017 році споживачі сплатили онлайн 12 820 разів. З початку 2019 року онлайн-оплату здійснили майже 6 500 тис разів.
ПАТ "Чернігівгаз"
В 2018 році на Чернігівщині до газових мереж приєдналися 260 нових об`єктів
Впродовж минулого року ПАТ "Чернігівгаз" приєднало до системи газопостачання 260 об`єктів за спрощеною процедурою. В результаті цього до клієнтської бази компанії додалося 233 побутових споживача і 27 юридичних осіб.
ТОВ "Волиньгаз Збут"
У ціні газу для населення частка "Волиньгаз збуту" близько 2 %
Із встановленої урядом ціни кубометра газу для населення - 8,55 грн, ТОВ "Волиньгаз збут" отримує лише 0,19 коп. або 2,19 %. Такий рівень націнки затверджений діючим законодавством у сфері газопостачанн – за ці кошти компанія розвиває сервіси для клієнтів, проводе юридичне забезпечення роботи із боргами та інші соціально-важливі функції.
ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут"
Дніпропетровськгаз Збут на 20% зменшив ціну газу для комерційних споживачів
Протягом чотирьох місяців поточного опалювального сезону ТОВ "Дніпропетровсгаз Збут" поетапно знижує ціну газу для промисловості, бюджетних установ та комунально-побутових підприємств Дніпропетровської області.
ТОВ "КОМЕЛ-ЕЛЕКТРО"
У чому полягає відмінність акумулятора від акумуляторної батареї
Багато хто звик вважати терміни "акумулятор" і "акумуляторна батарея" синонімами, але на ділі це трохи різні поняття.
ТОВ "Чернігівгаз Збут"
"Чернігівгаз Збут" інформує своїх клієнтів про структуру ціни газу
Для клієнтів ТОВ "Чернігівгаз Збут" в рахунках за лютий з`явилася нова інформація.
ТОВ "Вінницягаз Збут"
Онлайн-платежі за газ на Вінниччині зросли більш як удвічі
У 2018 році 34 тисячі споживачів газу Вінниччини розрахувались за газ через системи онлайн-платежів.