СПЕЦПРОЄКТ

Підтримка МСП

Партнер проєкту - Європейський союз

Про проєкт "Підтримка МСП"

У 2017-ому році Фонд розвитку підприємництва, заснований на базі Німецько-Українського Фонду, розпочав програму з фінансування інвестиційних проектів українських підприємств.

Що це за програма і яка її мета? Якими є умови кредитування, хто може брати участь і які вимоги до підприємця?

Відповіді на ці та інші питання ви дізнаєтеся зі спецпроєкту Економічної правди та Фонду розвитку підприємництва.

Ресурси програми з підтримки фінансування інвестиційних проєктів МСП: сторінка на Facebook та сайт ФРП

 

Бізнес у фокусі Європейського Союзу та Фонду розвитку підприємництва: що вдалося зробити?

Понад 2 тис нових робочих місць, інвестиційні проєкти на більш ніж 1,2 млрд грн, фінансова підтримка 375 підприємців в Україні*. Ці цифри критично важливі в період рецесії вітчизняної економіки через коронакризу. Вони мають своє вираження в конкретних історіях успіху, що стали можливими завдяки Фонду розвитку підприємництва.

Кредити на розвиток: як бізнесу отримати доступне фінансування для власних проєктів?

Чи потребують мікро-, малі та середні підприємства в Україні фінансової підтримки, як її отримати та що для цього потрібно, пояснював Андрій Гапон, виконавчий директор Фонду розвитку підприємництва.

Не мудруй – інвестуй: три кредитні історії від малих підприємців

Малі та середні підприємства в Україні часто стикаються з проблемою нестачі фінансових ресурсів. Ця проблема загострюється під час економічної кризи. За даними опитування підприємців, проведеного у 2019 році в Україні проєктом USAID КЕУ, майже 40% респондентів вважають нестачу фінансових ресурсів однією з основних перешкод для подальшого розвитку.

Інвестиції без страху, або Як відкрити нові можливості для бізнесу в кризу

Ні для кого не секрет, що коронакриза найбільше вплинула на малі та середні підприємства. Цю тезу підтверджують дослідження міжнародних аудиторських компаній, фінансових установ та урядів.