СПЕЦПРОЄКТ

Митниця. Тестування

за підтримки Посольства США, Міжнародної Організації з Міграції в Україні

про Проєкт:

Кадрова політика є одним з ключових напрямів реформування митних органів.

Вона передбачає поетапні кроки щодо перегляду підходів до системи добору кадрів, запровадження комплексної системи мотивації; перегляду ключових показників результативності; побудови системи оплати роботи з урахуванням результатів службової діяльності; навчання й перепідготовки персоналу; впровадження комплексних антикорупційних заходів.

Одним з перших кроків зміни кадрової політики є експериментальний проєкт з тестування посадових осіб митних органів з питань кваліфікації та благонадійності.

Митниця. Тестування спецпроєкт "Економічної правди" спільно з Посольством США, Міжнародною Організацією з Міграції в Україні, який розповідає про перший етап кадрової реформи на Митниці.

З серії публікацій ви дізнаєтесь:

  • Як впроваджується тестування державних службовців у світі;
  • Побачите дорожню карту реформування, зрозумієте як і навіщо проводять тестування, та які подальші кроки;
  • Прочитаєте персональні історії митників, які  взяли участь у тестуванні й продемонстрували найкращі результати;
  • Дізнаєтесь про результати тестування та рівень підготовки митників країни.

Реформа митниці: що далі?

Будь-яка справжня реформа – це комплекс заходів, які докорінно змінюють державний орган чи цілу сферу суспільного, економічного чи політичного життя.

Результати тестування митників: дві третини складу рекомендовано до служби

Тестування посадовців Державної митної служби як перший етап кадрової реформи української митниці дало очікувані результати. Дві третини службовців склали тестування, яке оцінювало знання законодавства, загальні здібності і благонадійність.

Відмінники й відмінниці. Чим живуть працівники Митної служби, які найкраще склали тестування

В Україні триває реформа Митної служби. Вона передбачає цілий комплекс змін: як інституційних, так і кадрових. Перший етап кадрових перетворень – відбір висококласних фахівців із наявного складу митних органів.

Тестування митників як крок до нової, європейської митниці

Митниця – важлива інституція кожної незалежної держави та одна з ланок забезпечення національної економічної безпеки. Функції митниці – сприяти транскордонній торгівлі, запобігати та протидіяти контрабанді.