Публікації

Голова "Криворіжсталі" Мауро Лонгобардо: рента, електроенергія, газ – усе це має бути дешевше

Сезонне загострення. Як довго ще падатиме долар?
Яким буде курс валют цього літа і чи може гривня повторити свій стрибок 2019 року до 23 гривень за долар.
Компанії, які піклуються про власну операційну ефективність. У чому їхня відмінність від конкурентів в очах власників та клієнтів?
Як операційна ефективність бізнесу допомагає зменшувати витрати, одночасно збільшуючи прибуток? Що саме цифрова трансформація надає українському бізнесу? Як розрахувати термін окупності ERP рішень і де знайти гроші на її впровадження?
Які країни були найбільш ефективними в умовах пандемії. 10 уроків для світу від Фаріда Закарії
Уривки з найкращого нонфікшену 2020 року за версією Amazon, присвяченого світовому досвіду ефективного урядування в умовах пандемії. Хто виявися більш стійким до нових загроз і чому.
Чи хоче голова наглядової ради Нафтогазу відсторонити Вітренка, умови приватизації ОГХК: підсумки тижня для держпідприємств
Щотижня команда аналітиків-консультантів з питань корпоративного управління готує для ЕП дайджест про головні події в житті держпідприємств. Що важливого сталося 11-18 червня?
Україна імпортує відходи з інших країн на мільярди. Чому так та як у нас працює бізнес з переробки сміття?
Навіщо Україна купує сміття з інших країн та як українські підприємці заробляють на переробці вторинної сировини, яку ми щодня викидаємо на смітник.
Податок на виведений капітал: тривалий старт
Історії відомі випадки, коли відносно невелика подія ставала імпульсом до тектонічних змін. Такою подією – каталізатором для України – цілком заслужено могло б стати запровадження так званого податку на виведений капітал (або скорочено ПнВК) замість класичного податку на прибуток підприємств.
Уряд хоче обкласти житло новим податком: чи подорожчають квартири на 20%
Влада планує змінити правила оподаткування операцій з нерухомістю. Проти кого направлені ініціативи уряду та чим вони обернуться для ринку?
Мільярди мільйонників. Звідки гроші в найбагатших міст і на що їх витрачають
Якість життя в регіонах майже повністю залежить від місцевої влади. Коштів для цього достатньо. Потрібно лише контролювати їх використання.
Чи спроможні українці запропонувати світу нові інструменти антикорупційної політики?
Останнім часом  нам часто закидають щодо боротьби з корупцією. Ми почали звикати до того, що у нас все не так, ми не те робимо, всім винні і саме через це нам не дають,  не приймають і  не сприймають.
Держава полюватиме на активи ексвласників збанкрутілих банків за кордоном. Кому слід боятися?
Нацбанк та Фонд гарантування вкладів оголосили війну колишнім власників неплатоспроможних банків на всіх фронтах. У першу чергу – за кордоном. Що це дасть?
OLX Україна: як заробляє понад мільярд на рік, три "безсмертні" схеми шахрайств та як зміниться доставка
Завдяки яким маркетинговим крокам сервіс посів провідне становище на ринку, на чому платформа заробляє 90% грошей та за яких умов користувачі не будуть платити OLX за розміщення оголошень?
Прощавай, пакете з пакетами? Що зміниться після заборони пластикових пакунків
З 2023 року замість поліетиленових пакетів українці повинні будуть використовувати паперові. Чи стане в країні менше пластику?
МГУ залишився без наглядової ради, а Оператор ГТС - без загальних зборів: підсумки тижня для держпідприємств
Щотижня команда аналітиків-консультантів з питань корпоративного управління готує для ЕП дайджест про головні події в житті держпідприємств. Що важливого сталося 4 - 11 червня?
Як розвивається малий бізнес у нових житлових районах: кейс RYBALSKY
Що потрібно знати, відкриваючи малий бізнес у новому житловому районі RYBALSKY. Особливості комерційних приміщень на перших і цокольних поверхах.
Тиша на бурштиновому фронті: перемога держави чи закінчення переділу ринку?
Чи вийшов ринок бурштину нарешті з "тіні", хто отримав дозволи на його видобуток, і що насправді стримує нелегальних видобувачів бурштину від повернення на поля?
Підпишіться на наші повідомлення!