СПЕЦПРОЄКТ

Бізнес і приватизація

Про проєкт:

Фонд держмайна України є найбільшим власником різноманітних державних активів, які можна приватизувати на публічних електронних аукціонах Прозорро.Продажі. 

ФДМУ успішно відновив приватизацію за кілька місяців після повномасштабного вторгнення. Порти, аграрні підприємства, нерухомість, підприємства усіх секторів економіки потребують нових ефективних власників. Знайти потрібний об'єкт та відслідковувати наступні аукціони можна на вебсайті Фонду https://privatization.gov.ua/. 

Бізнес і приватизація – спецпроєкт Економічної правди, проекта USAID/UKaid "Діяльність у рамках реформи державних підприємств України" (SOERA), Фонда державного майна України, що розказує про найочікуваніші приватизаційні аукціони, на які варто звернути увагу українському та іноземному бізнесу

Інвестиції в державні активи – це можливість розвитку власного бізнесу та сприяння економічного відродження України.  

Цей проект створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди авторів, висловлені у цих публікаціях не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

Держава продає землевпорядне підприємство: аукціон може стати найпривабливішим у Вінниці

23 лютого 2024 року держава продаватиме з аукціону єдиний майновий комплекс ДП "Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою".

Держава оголосила аукціон з приватизації складського центру в Одесі

8 січня 2024 року відбудеться аукціон з продажу великого складського центру в Одесі. Мова йде про єдиний майновий комплекс ДП "ТВК".

Держава приватизує нерухомість у центрі Києва: аукціон на приміщення колишнього видавництва

8 січня 2024 року відбудеться аукціон з продажу приміщень ДП "Дніпро" – колишнього видавництва.

Завод комбікормів, потужні елеватори та млин: держава виставила на торги Івано-Франківський КХП

Час від часу в інформаційному просторі говорять про те, що в Україні може виникнути дефіцит складів та елеваторів.