Фінанси

Ресторатори платитимуть за музику людям Табачника?
Спочатку визначався заклад, який не уклав угоду про сплату роялті. Представники ліги телефонували туди і повідомляли, що їх заклад - у списку порушників. Зазвичай власники не знали про таку організацію і про те, що за музику потрібно платити.
Українські пенсіонери живуть краще, ніж радянські
Отримуючи близько 100 рублів, дійсно можна було купити більше продуктів, ніж зараз на середню пенсію. Проте дешеві продукти харчування забезпечувалися злиденними зарплатами та пенсіями тих, хто ці продукти виробляв на селі.
Держдопомога компаніям: потрібні зміни
Цікаво, що допоміжний орган президента - Державне управління справами - і далі дотує свої підприємства, насамперед санаторії, на 100 мільйонів гривень щороку. Це при тому, що вони працюють на конкурентному ринку і продають місця за ринковими цінами.
Хто отримає мільйони МТСБУ?
Новий голова Нацфінпослуг Андрій Стасевський та страховики позбавили депутата Віталія Хомутинніка контролю над Моторним бюро, щоб контролювати багатомільярдний ринок "автоцивілки". В тому числі, йдеться про контроль за потоками від шахрайських операцій. Щоправда, тепер страховики хочуть "віджати" самого Стасевського, а Хомутиннік вирішив повернути контроль над бюро через парламент.
Лукашенко чинитиме опір єдиному рублю до останнього
"Обвалимося ми - не обвалимося, переживемо ми чергову кризу без російських грошей чи не переживемо, - це, знаєте, можна обговорювати. І те, що у нас сьогодні немає російського рубля, - це не катастрофа", - підкреслив глава Білорусі.
Стасевський відібрав у Хомутинніка ринок "автоцивілки"
Новий голова Нацфінпослуг Андрій Стасевський домовився з кількома впливовими страховиками про спільні дії. Разом вони позбавили голову фінансового комітету Віталія Хомутинніка контролю над Моторним бюро, яке контролює сотні мільйонів гривень ринку "автоцивілки". Щоправда, тепер велике питання, чи втримається сам Стасевський.
Хто захоплює ринок оцінки
До прийняття наказу Мін'юсту вартість експертної оцінки при продажу будинку, квартири або землі становила 500-1500 грн. Після його прийняття, в результаті монополізації ринку цих послуг, її вартість зросла до 4-8,5 тис грн. (Рос.)
Вийти з кабали зубожіння і пригноблення
Прокурорам і суддям ні римське право, ні міжнародні суди не указ. Представники України виглядають дикунами на міжнародних біржах і симпозіумах. Країна перебуває за височенним муром, ніби так безпечніше. Держава залишається європейською окраїною.
Голова "Банку Кіпру": Ми відкриваємося поруч з McDonald's
"Я навіть не знаю всі ці нелегальні схеми. У нас вони не вітаються. Всі дивляться і думають: "Якщо "Банк Кіпру" - це щось з офшорами". Якщо ми асоціюємося з офшорною зоною, то це не означає, що ми робимо ці операції" (рос.)
Сергій Щербина: В СБУ вирішили, що я скарбник Тимошенко
"Чи можна повернути проблемні кредити "Родоводу"?". "У банку були і дуже великі кредити фізосіб, яких я регулярно бачу на телеканалі "Рада", в ток-шоу і світських новинах. Для початку потрібно скасувати депутатську недоторканність". (Рос.)
200 млрд депозитів - на позики за "схемами"
МВФ вимагає розкривати бенефіціарів банків, але НБУ не зміг домогтися в цій справі помітних успіхів. У країні досі дві третини власників банків - або номінальні акціонери, або офшорні компанії. Іноді банки взагалі не розкривають імен своїх господарів. (Рос.)
Колесніков придумав бізнес для ЛАЗу
Скоро пасажирам доведеться забути про улюблені маршрутки "біля дому" або "від метро" і низькі ціни на міжміські поїздки. А з урахуванням нового формату роботи "Укрзалізниці" домосідство буде ставати однією з національних особливостей.