СПЕЦПРОЄКТ

104.ua

За підтримки 104.ua

Про проєкт

Спецпроєкт реалізується спільно з 104.ua. Компанія здійснює консультування споживачів природного газу, продаж та обслуговування газового обладнання. Метою компанії є покращення обслуговування споживачів газу та впровадження сучасних стандартів.
Мета проєкту - доступно роз’яснювати речі пов’язані зі споживанням та доставкою газу споживачеві, обліком, утриманням мереж, та державною політикою у цій сфері.

Підготовка до опалювального сезону. 8 кроків

Що треба знати про газове обладнання на початку опалювального сезону?

9 речей, які варто знати про розподіл газу

У жовтні всі споживачі газу побачили у своїх особистих кабінетах та квитанціях обсяг споживання за газовий рік, що минув. Зараз багатьом цікаво, коли ж відбудеться перерахунок і коли чекати на перерахований платіж за доставку газу. Детальніше про це – у нашому матеріалі.

Новий ринок газу: як споживачеві не втратити гроші?

З 1 серпня в Україні запрацював ринок газу. Тепер споживач вільний обирати постачальника з числа більше ніж 700 компаній. Що зміниться для споживача і на що слід звернути увагу при виборі.

Все про нові тарифи на доставку газу: за що, коли і скільки?

За що і скільки платитимуть споживачі газу з 1 липня, що входить в тариф на розподіл, та як він розрахований, читайте в спецпроєкті з РГК.

Служба 104. Відсидітись не вийде

10 тисяч співробітників аварійної служби 104, як і співробітники інших екстрених служб – 101, 102 і 103, перебувають на передовій.

Плата за доставку газу: подробиці

В Україні нараховується трохи більше 13 млн споживачів природного газу. 60% з них використовують газ для опалення осель.

Вартість доставки газу: що змінилось?

Наприкінці грудня Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг схвалила зміни, які стосуються споживачів газу. Що змінилось і як платити за газ в нашому матеріалі.

На що чекати споживачам газу в найближчому майбутньому

Складно винайти трубу вдруге. Газ досі надходить по ній до споживача. І хоча його навряд чи будуть передавати "повітрям", в цій сфері є багато простору для інновацій.

Як у Львові роботів приручали

За зачиненими дверима замість старих верстатів встановили 3D-принтери і на них друкують газове обладнання. Все майже так. Тільки замість принтерів, там орудують плазморізи та зварювальні роботи.

Сотні хвилин на гарячій лінії

"Доброго дня! Центр обслуговування споживачів природного газу. Мене звати Ольга. Слухаю Вас", – цю фразу Оля протягом дня повторює десятки разів. До неї телефонують споживачі з Харкова – подати показання лічильника, розібратися з субсидією, документами чи тарифами.

Як зв’язатись з облгазом?

Регіональна газова компанія пропонує своїм користувачам найзручніші сервіси у комунальній сфері.

8,55 за кубометр. Куди йдуть ваші кошти за газ. Калькулятор

Підрахуйте, хто і скільки отримує з кожного кубічного метра газу.