СПЕЦПРОЄКТ

Бізнес попри війну

ЗА ПІДТРИМКИ USAID

Про проєкт:

 

Український бізнес працює попри війну. А держава підставляє йому плече, створюючи умови для розвитку підприємництва - з 1 червня 2022 року Уряд своєю постановою відновив роботу ринку оренди державної та комунальної нерухомості.

Сьогодні кожен в Україні тримає свій фронт. Українські міста та селища, Фонд держмайна щодня пропонують нові об’єкти для прозорої оренди, наповнюють бюджети усіх рівнів для підтримки громад країни. Бізнес випускає якісні товари та послуги, зберігає та створює нові робочі місця, сплачує податки.

Бізнес попри війну – це спецпроєкт "Економічної Правди", проєкту USAID SOERA, Фонду державного майна України та Прозорро.Продажі. Він розповідає, як саме працює оренда державного та комунального майна під час війни, які пільги та бонуси можна отримати та на яких умовах далі співпрацювати з державою.

У цьому спецпроєкті підприємці, які орендували нерухомість на аукціонах Прозорро.Продаж вже після початку воєнної агресії, розповіли, як вони працюють зараз. Це історії про роботу в реаліях війни: під час повітряних тривог, обстрілів, перебоїв у електропостачанні та зниження доходів. А ще – про беззаперечну віру в перемогу Україну та підтримку ЗСУ.

Цей спецпроєкт створено за підтримки американського народу для проекту "Діяльність у рамках реформи державних підприємств України" (SOERA), який фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Погляди авторів, висловлені у цих публікаціях не обов’язково відображають погляди Агентства США, проекту "Діяльність у рамках реформи державних підприємств України" (SOERA) або уряду США.

Tesla, безкоштовна кава та власний автодром: як бізнесмен відкрив автошколу у Хмельницькому

У спецпроєкті "Бізнес попри війну" Володимир Пштир розповів, як відкрив ТОВ "Хмельницька автошкола Ягуар" у воєнному 2022 році, орендувавши комунальну нерухомість та землю.