СПЕЦПРОЄКТ

Плече підтримки

ЗА ПІДТРИМКИ Mastercard та ПриватБанк

Про проєкт:

Робота малого та середнього бізнесу – важлива складова економіки країни, а тим паче, коли мова йде про її підтримку та відбудову під час надскладних випробувань війною. У спільному проєкті "Економічної Правди", компанії Mastercard та ПриватБанк ділимося історіями підприємців, які майже втратили свій бізнес, але продовжують докладати зусиль для його відродження, вірять у свою справу, забезпечують робочі місця та надають послуги, які так потрібні українцям.

Це історії життєстійких підприємців Бучанського району, чий бізнес особливо постраждав від російського вторгнення, переможців спільної ініціативи ПриватБанк та Mastercard "Плече підтримки", яка спрямована на допомогу малому бізнесу.

"30 років життя згоріли за годину". Як родина з Ірпеня відбудовує зруйнований війною бізнес

Економічна Правда ділиться історією підприємиці, яка стала однією з переможців ініціативи "Плече підтримки". Ірина Руденко – власниця магазину будівельних матеріалів у Ірпені.

Незламний дух. Історія підприємниці з Ірпеня, яка втратила все і відбудовує бізнес з нуля

"Економічна правда" ділиться історією Наталії Короткіної – підприємниці з Ірпеня. Задовго до повномасштабного втогнення вона відкрила та активно розвивала продуктовий магазин, піцерію та кондитерську.

Піцерія Bingo з Бучі: відновлення попри збитки та окупацію

Економічна правда ділиться історією підприємця Олександра Колосніченко, співвласника піцерії Bingo у Бучі. Він розповів про те, чим живе місто сьогодні, як перезапускає бізнес під час війни та як продовжує мріяти й будувати плани на майбутнє.