СПЕЦПРОЄКТ

Бо є Робота

ЗА ПІДТРИМКИ єРобота

Про проєкт:

Попри відновлення української економіки та підвищений попит на робочу силу, рівень безробіття ще довго залишатиметься вищим за звичайний через довгострокові наслідки війни.

Уряд України запустив грантову програму для створення або розширення малих і середніх підприємств під назвою "єРобота".

Ця ініціатива має дві основні цілі: стимулювати створення нових робочих місць і нових можливостей для тих, хто хоче почати власну справу, або розширити вже існуючу.

Бо є робота - спецпроєкт Економічної правди спільно з Міністерством цифрової трансформації України, який розповідає історії підприємців, які розвивають або започатковують власний бізнес під час війни. Ці підприємці отримали мікрогранти для бізнесу єРобота.

Як гранти допомагають створювати переробні потужності в Україні під час війни

Володимир Тригуба заснував підприємство СТ-ПРОЗОРО у Борисполі у 2017 році. Воно займалося торгівлею запчастинами до авто та сільгосптехніки, імпортом акумуляторних батарей й китайських тракторів.

Через мікрогранти до соціально орієнтованого бізнесу. Як програма єРобота допомагає дбати про майбутнє дітей

Подружжя киян Олексій та Олександра Кобець під час війни вирішили заснувати власну справу. Їхній проєкт є не просто комерційним, але й соціально орієнтованим — центр сімейного дозвілля "Всі свої". Для запуску вони скористалися державною програмою єРобота, що передбачає можливість отримати грант на започаткування та розвиток власної справи.

Як працює єРобота: Кейс підприємства з вирощування лохини на Київщині