СПЕЦПРОЄКТ

ЕСО²

ECOnomy × ECOlogy

Про проєкт:

Спецпроєкт "Економічної правди" ЕСО²  за підтримки агрохолдинга МХП розповідає про циркулярну економіку, екологічну відповідальність бізнесу,  декарбонізацію виробництва, а також про "зелену" енергію, чисте довкілля, родючі ґрунти та якісну продукцію для здоров’я та щастя українців.

Business as usual is dead. Зміни клімату, екологічні проблеми, вичерпність ресурсів, а також такі глобальні та європейські програми як Цілі ООН із сталого розвитку, Паризька кліматична угода та European Green deal формують нові правила та моделі ведення бізнесу.

Глобальні компанії-технологічні лідери на найближче десятиріччя ставлять амбітні кліматичні та екологічні цілі. Не відстає і МХП, що ставить мету досягнути вуглецевої нейтральності до 2030 та будує бізнес за моделлю циркулярної економіки. 

Лише синергія економічного розвитку та екологічної відповідальності (ЕСО²= ECOnomy × ECOlogy) створить можливості для підвищення ефективності бізнесу з одночасним скороченням викидів СО2.

Бізнес-моделі українських компаній чекає екологічна революція

Президент "МХП Еко Енерджи", заступник голови правління МХП Олександр Домбровський про "зелений" курс для українських компаній, екологічні інвестиції та циркулярну економіку.
Підпишіться на наші повідомлення!