СПЕЦПРОЄКТ

ЕСО²

ECOnomy × ECOlogy

Про проєкт:

Спецпроєкт "Економічної правди" ЕСО²  за підтримки агрохолдинга МХП розповідає про циркулярну економіку, екологічну відповідальність бізнесу,  декарбонізацію виробництва, а також про "зелену" енергію, чисте довкілля, родючі ґрунти та якісну продукцію для здоров’я та щастя українців.

Business as usual is dead. Зміни клімату, екологічні проблеми, вичерпність ресурсів, а також такі глобальні та європейські програми як Цілі ООН із сталого розвитку, Паризька кліматична угода та European Green deal формують нові правила та моделі ведення бізнесу.

Глобальні компанії-технологічні лідери на найближче десятиріччя ставлять амбітні кліматичні та екологічні цілі. Не відстає і МХП, що ставить мету досягнути вуглецевої нейтральності до 2030 та будує бізнес за моделлю циркулярної економіки. 

Лише синергія економічного розвитку та екологічної відповідальності (ЕСО²= ECOnomy × ECOlogy) створить можливості для підвищення ефективності бізнесу з одночасним скороченням викидів СО2.

Бізнес-моделі українських компаній чекає екологічна революція

Президент "МХП Еко Енерджи", заступник голови правління МХП Олександр Домбровський про "зелений" курс для українських компаній, екологічні інвестиції та циркулярну економіку.