СПЕЦПРОЄКТ

Експертний автосервіс

За підтримки Volvo

Про проєкт:

Експертний автосервіс — спецпроєкт "Економічної правди" спільно із Volvo. Тут ми зазираємо за лаштунки роботи професійних автоекспертів, довідаємось як отримати безпечне технічне обслуговування.

Із серії матеріалів ви дізнаєтесь:

  • Поради від професійних механіків: як краще доглядати за своїм автомобілем;
  • Прочитаєте історії людей, які після сірих СТО звернулись до офіційного дилера;
  • У репортажі побачите як працює офіційний сервіс та з якими топ скаргами звертаються автомобілісти;
  • Довідаєтесь як обрати безпроблемне авто з пробігом;

Volvo Selekt: як без ризику купити майже нове авто

Що робити, коли дуже хочеться нове авто бізнес-класу, але бюджет шепоче: "Зачекай, ти невчасно"? Або ж кортить змінити свою автівку на нову, але метушитися з купівлею-продажем ніколи?

"Дехто думає, що нове авто завжди буде з повним баком!": механік Volvo розкриває секрети роботи

Автомобіль у сучасному світі — важлива частина лайфстайлу людини, яка активно пересувається містом, країною або виїжджає за її межі. Однак у вирі подій та у високому темпі життя ми можемо забувати, що за власною автівкою потрібно постійно доглядати.

За лаштунками салону: як насправді працює офіційний сервіс Volvo

Що краще: привести авто до ладу в офіційному сервісному центрі чи піддатися спокусі заїхати дорогою додому на першу-ліпшу СТО, щоб там усе полагодили?

5 автомобілістів про те, чому від неофіційних СТО слід триматися подалі

Що робити, якщо вже час проходити техобслуговування, замінити запчастини, мастило або гуму для вашого авто? Відремонтувати щось конкретне або взагалі зрозуміти, що не так, зробивши позапланову діагностику автомобіля? Звичайно, їхати в офіційний сервісний центр, відповість багато власників авто. Але не всі.