СПЕЦПРОЄКТ

Від мрії до дії

Про проєкт:

Малі підприємства стикаються з різноманітними труднощами у процесі свого розвитку, особливо в умовах повномасштабної війни. Власники компаній переживають стрес через постійні загрози та відчувають нестачу знань і ресурсів (як часових, так і фінансових), зокрема, багатьом підприємцям бракує знань і побудови стратегії та зростання.

Від мрії до дії – спецпроєкт Економічної правди спільно з Google Україна – розповідає історії успіху тих, хто відкинув сумніви та втілив власну мрію попри обставини. Герої матеріалів – підприємці з різних куточків України, які впевнені, що саме зараз – найкращий момент для того, щоб поповнити свої знання, розширити можливості та заробляти більше грошей. Вони вірять, що це також дозволить їм створити нові робочі місця та внести свій вклад у розвиток економіки України.

Аби допомогти малому бізнесу розширити базу знань та стабільно зростати і масштабуватися Google запустив освітній курс "Зростайте з Google: програма для малих бізнесів". Реєстрація на програму триває.

"Коли бізнес походить від дитячого хобі, він на 90% приречений на успіх"

Туристична галузь в Україні, мабуть, є однією з найбільш постраждалих через війну. Відпочинок на морі став недоступним, а в інших локаціях – досить обмеженим.

"Під час війни багато людей цілеспрямовано почали шукати українське"

Війна стала складним випробуванням для українського бізнесу різних масштабів, а особливо – для мікробізнесу. З одного боку, він є більш гнучким і може швидше реагувати на зміни, та з іншого – має менший запас міцності.

"Ми руйнуємо міф, що солодке не може бути здоровою їжею"

Як двоє подруг із Луцька створили виробництво корисних веганських десертів та розвивають бізнес під час війни.