СПЕЦПРОЄКТ

Фінтех

За підтримки компанії Dentons

Про проєкт

Технології проникають в усі сфери діяльності. Але особливо - в фінанси. Згідно з дослідженням "Internet Trends - 2018", вже близько 60% платежів в світі проводяться в онлайні. Рівень фінансування сфери зростає. Це те, що цікаво споживачам і те, про що потрібно говорити. Спецпроєкт "Економічної правди" за підтримки найбільшої міжнародної юридичної фірми в світі - Dentons.

"Попереду планети всієї": які компанії займаються блокчейном в Україні

Незважаючи на те, що терміни "блокчейн", "криптовалюта" та "майнінг" досі лякають середньостатистичного українця, перша робота над блокчейном, або ж криптографічно захищеним ланцюгом блоків, була описана ще у далекому 1991 року Стюартом Хабером та Скоттом Сторнеттою.

З картки на картку: як працюють українські платіжні сервіси

11 мільярдів доларів. Саме стільки трудові мігранти переказали в Україну за 2018 рік, згідно з оцінкою Національного банку. У 2019 році очікується, що цифра зросте до 12,2 мільярдів.

Страховий бізнес з присмаком IT: що можна застрахувати онлайн

Компанії, що використовують великі дані та машинне навчання у галузі страхування, існують з 2011 року. Вони об'єднані терміном InsureТech і почали активно з'являтися в Україні.

Фінтех та особисті фінанси: як почати контролювати свої видатки

Фінтех – це не завжди складні технології, які використовуються у банківському чи страховому секторах, для онлайн-платежів чи у світі криптовалют. Інколи це щось доволі просте, проте доволі корисне. Наприклад, завдяки фінтех-технологіям можна контролювати свої доходи та витрати, планувати бюджет та привчати себе до економії коштів.

Що таке фінтех і як він впливає на ваше життя вже сьогодні?

Фінансові технології існують практично стільки ж, скільки й індустрія фінансових послуг. Але після економічної кризи 2008 року компанії з більш ефективними та сучасними технологіями витіснили традиційних постачальників послуг електронної комерції.