Насіров подав в суд на Кабмін через конкурс на керівника податкової

Середа, 24 квітня 2019, 19:40
 

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла заява від Романа Насірова, у якій він просить заборонити Кабінету міністрів приймати рішення про призначення керівника податкової служби.

Про це інформує прес-служба суду.

Зокрема, позивач просить суд до вирішення спору по суті зупинити дію розпорядження уряду "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної податкової служби" та заборонити КМУ приймати рішення про призначення на посаду голови Податкової Сергія Верланова або Сергія Петухова.

Наразі судом вирішується питання щодо наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову до подання відповідного позову до Окружного адміністративного суду міста Києва.

Згідно з частиною 2 статті 150 КАСУ, забезпечення позову допускається як до пред’явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи.

У прес-службі суду нагадують, що раніше суд розглянув заяву про забезпечення позову народного депутата Андрія Антонищака щодо зупинення дії розпорядження уряду про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови митниці.

Суд, зокрема, задовольнив відповідну заяву і ухвалив – зупинити дію розпорядження Кабінету міністрів "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови Державної митної служби" та заборонив Комісії з питань вищого корпусу державної служби вчиняти дії з проведення відповідного конкурсу на підставі зазначеного розпорядження Кабінету міністрів.

Рекомендуємо почитати: ДФС під блоком. Хто очолить митницю і податкову

Нагадуємо:

23 квітня Комісія вищого корпусу державної служби рекомендувала Кабінету міністрів призначити Сергія Верланова головою Державної податкової служби.

18 грудня 2018 року уряд ухвалив рішення про розділення Державної фіскальної служби на 2 окремих органи — митну та податкову служби, а 6 березня 2019 року затвердив відповідні положення про ці державні органи.

20 березня 2019 року Кабмін оголосив конкурс на голів податкової та митної служб. Зарплата керівників нових служб становитиме 24 тисячі гривень.

Згідно з текстом меморандуму МВФ, значна кількість юридичних осіб, що входять до складу ДФС, буде ліквідована в рамках реформи податкового адміністрування.

Зазначимо, що Окружний адміністративний суд міста Києва отримав дві позовні заяви про блокування конкурсу на заміщення посади голови податкової служби.

З позовом звернувся колишній глава Державної фіскальної служби Роман Насіров, другий позов подав екс-глава управління Державної податкової адміністрації в Харківській області Станіслав Денисюк.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!