Антимонопольний комітет дозволив Ахметову придбати "Крименерго"

П'ятниця, 11 травня 2012, 17:11

Антимонопольний комітет дозволив DTEK Holdings Limited - Нікосія, Кіпр - придбати акції ПАТ "Крименерго", що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

Про це йдеться у повідомленні АМКУ.

Фонд державного майна 7 травня одержав від DTEK Holdings Ltd 256,1 млн гривень за 45% пакет акцій ПАТ "Крименерго".

Нагадаємо,4 травня Фонд держмайна визнав переможцем конкурсу з приватизації 45% акцій ПАТ "Крименерго" компанію DTEK Holdings Ltd Ріната Ахметова.

ПАТ "Крименерго" займає домінуюче становище на ринку енергопостачання Криму.

НАК "ЕКУ" володіє 25% акцій "Крименерго", 10,36% акцій належить компанії Garensia Enterprises Limited (Кіпр, контролюється групою "Енергетичний Стандарт" Костянтина Григоришина).

Як повідомлялося, 25 листопада 2011 року Ахметов одноосібно переміг у конкурсі з продажу за 45,103% акцій енергогенеруючої компанії "Західенерго".

9 грудня ДТЕК Ахметова перемогла у конкурсі з продажу 25% столичного монополіста "Київенерго" за 450,5 млн гривень. За ці акції також змагалась "Полтаваобленерго" Коломойського та Григоришина.

11 січня 2012 року держава продала частки в "Донецькобленерго" (постачання та генерація) і в енергогенеруючій "Дніпроенерго".

40,061% "Донецькобленерго" були продані йому за 467,6 млн гривень - майже за стартову ціну. Єдиний "супротивник" - структура Костянтина Григоришина.

Також нещодавно Ахметов купив найбільше українське обленерго - "Дніпрообленерго" за 660 мільйонів гривень.

На черзі 60,773% акцій "Донбасенерго" в червні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!