Російський трейдер йде з ринку міндобрив України

Четвер, 17 травня 2018, 20:35
 

EuroChem Group AG оголосила про продаж свого дочірнього підприємства в Україні.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Вартість угоди та її умови не розкриваються.

У компанії підкреслили, що причиною даного рішення стали нещодавні дії влади України щодо обмеження поставок добрив іноземними компаніями, а також очікування подальшого погіршення ділової кон'юнктури на даному ринку.

Дочірнє підприємство було продано компанії, пов'язаній з його колишнім менеджментом, і означає відхід EuroChem з України після 15 років роботи на цьому ринку.

EuroChem намір продовжити консультації з українською владою щодо майбутніх можливостей в Україні через своє європейське представництво, в той час, як група зосередить свої зусилля на інших ринках, що зростають.

Нагадаємо, 26 березня Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі розширила дію антидемпінгових заходів на імпорт в Україну аміачної селітри походженням з Росії.

Раніше повідомлялося, що за введення антидемпінгових мит на імпорт російських добрив виступав Ostchem бізнесмена Дмитра Фірташа, який є одним з найбільших гравців на ринку добрив України.

В свою чергу в Українській аграрній конфедерації заявили, що Ostchem шантажує аграріїв намагаючись підняти ціни на добрива.

У травні 2017 року представники вітчизняних аграрних асоціацій направили звернення до прем’єр-міністра з вимогою розформувати монополію Ostchem, що утворилася на ринку міндобрив.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"