Керівника "Аграрного фонду" відсторонили від роботи - міністр

П'ятниця, 20 травня 2016, 14:56

Виконуючого обов'язки керівника державного спеціального бюджетного установи (ГСБУ) "Аграрний фонд" Олега Липового відсторонено від роботи у зв'язку з випадками крадіжок цукру зі складів установи у великих обсягах.

Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий в ході Години запитань до уряду у Верховній Раді, пише "УНІАН".

"У державному бюджетному установі на даний момент немає керівника. Виконуючого обов'язки керівника пана Липового в контексті подій, які відбулися, відсторонено від його обов'язків", - сказав міністр.

Відповідаючи на репліку депутата від БПП, в якій він заявив про поширення інформації про призначення на посаду керівника "Аграрного фонду" Олександра Непочатова (колишній заступник начальника відділу контролю та економічної безпеки підприємства щодо форвардних закупівель, ПАТ "Аграрний фонд"), міністр зазначив, що не уповноважений приймати кадрові рішення по цій установі.

"Міністр АПК не може призначати цих осіб, тому що компетенція щодо призначення цих осіб – це рішення Кабінету міністрів. Кабінет міністрів прийме відповідне рішення, після цього ми будемо аналізувати його ефективність", - сказав Кутовий.

Раніше ЕП писала, що наприкінці 2015 року зі складів в Черкаській області було розкрадено 30 тисяч тонн цукру-піску, що належить ДСБУ "Аграрний фонд". Збитки, завдані державі, оцінюються в 350 млн гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"