"Укрзалізниця" клянеться, що не збиралася нікого скорочувати

Понеділок, 24 жовтня 2011, 12:59

Генеральний директор "Укрзалізниці" Володимир Козак стверджує, що у зв'язку зі змінами у формуванні маршрутів кадрових звільнень не буде.

Про це йдеться повідомляє прес-центр "Укрзалізниці" з посиланням на голову відомства.

"Сьогодні галузь стоїть на порозі багатьох змін в різних її секторах, які у деяких працівників можуть викликати тривогу за власне робоче місце. Хочу заспокоїти представників пасажирського сектора: жоден працівник у зв'язку зі змінами підходу до формування маршрутів не буде звільнений" - зазначив гендиректор "Укрзалізниці".

В повідомленні зазначається, що Козак провів декілька зустрічей з членами Профспілки залізничників і транспортних будівельників України, під час яких повідомив, що усі, хто обслуговує маршрути пасажирських потягів, навіть в умовах змін, і надалі залишаться працювати в залізничній галузі.

За його словами, перепрофілювання кадрів здійснюватиметься за рахунок залізниць України.

Гендиректор наголосив, що особисто контролюватиме, щоб ніяких звільнень працівників пасажирського сектора не сталося.

У разі виникнення яких-небудь непорозумінь з цього питання, у відомстві просять звертатися за телефоном приймальні генерального директора (465-00-10) чи інспекції з контролю при генеральному директорові (465-02-90).

При цьому Козак просить працівників галузі не піддаватися паніці і не реагувати на провокації людей, які не представляють трудовий колектив залізничників.

Нагадаємо, залізниці для мінімізації збитковості пасажирських перевезень у листопаді внесуть зміни в розклад руху ряду пасажирських і приміських потягів.

Зокрема, деякі маршрути відмінять, періодичність курсування деяких скоротять. У зв'язку з цим від залізничників звучали побоювання щодо можливих скорочень.

Раніше повідомлялося, що 26 жовтня залізничники з усіх областей України планують провести у Києві під Міністерством транспорту і зв’язку п’ятитисячний пікет з протестами проти масового скорочення працівників та ліквідації маршрутів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!