Влада хоче паралізувати залізничний рух?

Четвер, 20 жовтня 2011, 16:04

26 жовтня залізничники з усіх областей України планують провести у Києві під Міністерством транспорту і зв’язку п’ятитисячний пікет.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної організації партії "Батьківщина".

В повідомленні зазначається, що залізничники протестуватимуть проти масового скорочення працівників та ліквідації поїздів, яке керівництво "Укрзалізниці" вирішило здійснити уже з наступного місяця.

За словами представника незалежної профспілки Львівської залізниці Петра Дранівського, загалом по Україні планується ліквідувати 30 нічних поїздів, внаслідок чого під скорочення потраплять близько 40% працівників поїзних бригад пасажирських вагонів.

Про це, зокрема, йдеться у протоколі зборів за участю гендиректора "Укрзалізниці", каже він.

"Уже є наказ не продовжувати контракти з тими працівниками, у кого вони закінчуються до кінця 2011", - зазначив Дранівський.

Представники профспілки наголошує, що фактично паралізованим стане напрям "Львів-Київ".

У прес-службі зазначають, що навіть при існуючій кількості нічних поїздів цей напрям є вкрай перевантаженим.

"А буквально з наступного місяця скоротять більшість нічних поїздів до столиці, серед яких такий популярний і найбільш зручний 91 поїзд", - каже представник залізничної профспілки.

"У зв’язку з ліквідацією 360 поїзду "Львів-Київ" зовсім відрізаними від світу залишаться такі населені пункти як Червоноград, Сокаль, Сарни і Костопіль", -додає Дранівський.

Загалом же по Україні планується ліквідувати 1686 проміжних зупинок.

За інформацією прес-служби, ліквідувати маршрути планується для того, аби люди користувались послугами нових корейських поїздів Hyundai, вартість проїзду у яких буде приблизно вдвічі більшою, ніж у звичайних.

Якщо зараз проїзд у плацкартному вагоні зі Львова до Києва обходиться приблизно у 100 гривень, то у корейському коштуватиме не менше ніж 200 гривень, зазначається в повідомленні.

Раніше повідомлялся, що у 2011 році парк пасажирських вагонів далекого прямування скоротиться на 202 вагони.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!