Путін вважає декларацію про модернізацію ГТС України "несерйозною"

Понеділок, 23 березня 2009, 19:35

Російський прем'єр Володимир Путін вважає декларацію, прийняту в Брюсселі Україною та Євросоюзом, непродуманої і непрофесійною.

Про це він заявив на прес-конференції в Сочі, коментуючи декларацію про модернізацію ГТС України за сприяння ЄС, повідомляє агентство "Интерфакс".

"Мені здається, що документ, про який ми зараз говоримо, є, як мінімум, непродуманим і непрофесійним", - сказав Володимир Путін.

Прем'єр підкреслив, що обговорювати питання збільшення прокачування газу через територію України без основного постачальника - Росії "просто несерйозно".

Як повідомлялося, уряд України, Європейська комісія, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) і Світовий банк (СБ) в понеділок підписали спільну декларацію за підсумками міжнародної донорської конференції з модернізації української газотранспортної системи.

При цьому, російська делегація на міжнародній конференції з інвестицій в ГТС зазначила, що в прийнятій заяві Росії приділяється недостатньо важлива роль як головного постачальника газу в Європу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!