Фінанси

Як витримає "Форум" інформаційну війну?
Чутки про те, що німці збираються залишити Україну, лунали і до цього, але їх активно спростовували не лише самі власники банку, а й реальні обставини. Однак нові факти вказують, що "Форум" таки буде проданий.
"Маски-шоу" влаштовуватиме Мінфін
Розслідування економічних правопорушень буде віднесене до виключних повноважень Фінансової поліції в структурі Мінфіну. Повноваження відберуть у відповідних підрозділів МВС, прокуратури та СБУ. Міністр МВС Віталій Захарченко, ймовірно, отримає посаду віце-прем'єра, і стане другим за важливістю чиновником в країні після глави уряду.
Безнадійні борги Дмитра Святаша Частина 2
"Корпорація "АІС" з 2008 року називається "Корпорація "Співдружність Комп". У Господарському суді Харківської області лежить справа про банкрутство цієї "Співдружності". Вона ініційована "ВТБ Банком", і вже 12 вересня 2011 року було введено процедуру розпорядження майном боржника. Загальна цифра вимог кредиторів до неї вражаюча - більше 2 млрд грн.
Чому в Україні дорогі кредити
Зазвичай і "відмовники", і банки використовують рішення судів. Так, за позовом останніх суд припинив спроби позичальників розірвати кредитні угоди через істотну зміну обставин. Він вказав, що боржники могли прогнозувати світову кризу і зміну курсу валют, а також могли отримати позику у гривні.
Ярослав Колесник: Вся преса каже про мене "банкір Юрушева"
Коли німці дивляться на Україну, у них перед очима - корупція, корупція, корупція. Тотальна недовіра і принципи подвійного дна. Хоча я взагалі не розумію, як вони планували будовувати роботу, якщо прийшли з таким ставленням.
Острови скарбів
Злиденна країна протягом лише двох місяців здатна переказувати на "кіпрщину" та "віргінщину" мільярди доларів. Хто, куди і скільки?
Чому податок на багатство платитимуть бідні
Україна і Росія пробують прийняти "закон справедливості", який введе податок на багатство. Досвід двох країн показує, що податок у тому вигляді, в якому його задумали, будуть платити хто завгодно, тільки не багаті. (рос.)
Павло Климець: Іванющенка я бачив один раз
Лікеро-горілчаний ринок не такий прибутковий, яким його вважають. Це міф, що він дуже прибутковий. Майже на 25% впали продажі лікеро-горілчаних виробів за минулий рік, купівельна спроможність населення падає, ціни ростуть, спирт дорожчає, пляшка дорожчає... На такому ринку заробити багато принципово неможливо. (рос.)
Павло Крапівін: Ніхто не застрахований від зміни закону про банківську таємницю
"Долар зараз виконує функцію одиниці накопичення. "Обмінка" потрібна, щоб долар виконав функцію розрахункової одиниці. Функцію розрахункової одиниці долар втрачає. Це одиниця накопичення. Іноді - одиниця розрахунків за якісь великі покупки, але аж ніяк не одиниця щоденного обігу".
Микола Лагун: Кожному хтось допомагав у житті. Ми всім вдячні
Часи зараз добрі. Всі говорять, що все погано. Але я вважаю, що на найближчі 3-5 років є дуже хороша перспектива в банківському секторі України. І якщо ти будеш одним з консолідаторів цього ринку, то зможеш розраховувати на гарні дивіденди в майбутньому. Але це інша "довжина", інші горизонти - 5-7 років. (рос.)
Що потрібно знати для торгів на форекс?
Підпишіться на наші повідомлення!