Фінанси

Острови скарбів
Злиденна країна протягом лише двох місяців здатна переказувати на "кіпрщину" та "віргінщину" мільярди доларів. Хто, куди і скільки?
Чому податок на багатство платитимуть бідні
Україна і Росія пробують прийняти "закон справедливості", який введе податок на багатство. Досвід двох країн показує, що податок у тому вигляді, в якому його задумали, будуть платити хто завгодно, тільки не багаті. (рос.)
Павло Климець: Іванющенка я бачив один раз
Лікеро-горілчаний ринок не такий прибутковий, яким його вважають. Це міф, що він дуже прибутковий. Майже на 25% впали продажі лікеро-горілчаних виробів за минулий рік, купівельна спроможність населення падає, ціни ростуть, спирт дорожчає, пляшка дорожчає... На такому ринку заробити багато принципово неможливо. (рос.)
Павло Крапівін: Ніхто не застрахований від зміни закону про банківську таємницю
"Долар зараз виконує функцію одиниці накопичення. "Обмінка" потрібна, щоб долар виконав функцію розрахункової одиниці. Функцію розрахункової одиниці долар втрачає. Це одиниця накопичення. Іноді - одиниця розрахунків за якісь великі покупки, але аж ніяк не одиниця щоденного обігу".
Микола Лагун: Кожному хтось допомагав у житті. Ми всім вдячні
Часи зараз добрі. Всі говорять, що все погано. Але я вважаю, що на найближчі 3-5 років є дуже хороша перспектива в банківському секторі України. І якщо ти будеш одним з консолідаторів цього ринку, то зможеш розраховувати на гарні дивіденди в майбутньому. Але це інша "довжина", інші горизонти - 5-7 років. (рос.)
Що потрібно знати для торгів на форекс?
Підпишіться на наші повідомлення!