Фінанси

Як заробляли на Євро-2012. Кримінальні справи
Кримінальні справи свідчать, що різні генпідрядники будівництва об’єктів до "Євро-2012" працювали за одними і тими ж схемами та з одними і тими ж людьми. Логічно припустити, що всі ці дії мали одного координатора.
НБУ: свій чи чужий? Частина друга
Рада Нацбанку - весільний генерал? Як назвати практику, коли одна стаття закону дає суб'єкту повноваження щодо іншого суб'єкта, а наступна оголошує, що ці повноваження можна не виконувати? Що повинні відчувати члени Ради, підписуючи кошторис НБУ, знаючи, що цей підпис нічого не значить? (Рос.)
Українські фірми на Варшавській біржі: за крок до фіаско?
"Дев'ять з десяти українських компаній не вважають за потрібне рапортувати про виконання інвестиційних планів. IPO як алкоголь - підсилює стан речей. Якщо все добре - компанія після виходу на біржу почуває себе краще, якщо ні - навпаки".
НБУ: свій чи чужий?
Уряди багатьох країн беруть долари в борг у ФРС. Безпосередньо робити це не можна. Занадто відкрито і цинічно. Ширмою служать Міжнародний валютний фонд, Світовий банк і ЄБРР. (Рос.)
GPRS-ом по недоливу
Звісно, нелегальні заправки нікуди не подінуться. Той, хто ввозив чи виробляв пальне нелегально, так само його і збуватиме. Головним здобутком системи повинна стати "зачистка" легальних АЗС від контрафактного чи некондиційного товару.
Як чиновники доять Аграрний фонд
Якщо підсумувати усі збитки, яких зазнала держава в результаті сумнівних операцій, та зафіксовану недостачу, то виходить близько 2 млрд грн. І це, схоже, ще неповна картина.
9634. FAQ
Коаліція шахраїв і злодіїв протягла найбільш корупційний закон в історії України, який дозволяє можновладцям щорічно "пиляти" 300 млрд грн. Мовобоязний Литвин підписав все це добро і тихенько передав Януковичу. (Рос.)
Кредитні спілки: свій до свого по своє?
Після кризи ринок на 80% очистили від шахрайських спілок, але "сірі" схеми трапляються й досі. Нерідко спілка залучає кошти населення і витрачає їх на кредитування іншого бізнесу власника. Звідси й ризики.
Королі вуглепрому-2012
Кожну п’яту гривню з 18 мільярдів на тендерах державного вуглепрому у першому півріччі 2012 року отримала група Януковича. Ахметов здав позиції. У Єфремова і "Юри Єнакіївського" все чудово.
Глава Правекс-банку: Я б зараз не купував банк
"Чому банки не кредитують економіку?". "Думаю, велику роль зіграла криза ліквідності, яка була восени 2011 року. Банки хвилюються, що буде восени, і створюють подушку безпеки". "Звідки такі очікування, що восени щось трапиться?". "Та просто завжди восени щось трапляється. Крім того, у нас вибори". (Рос.)
Казначейські зобов’язання: стратегія чи безвихідь?
Забагато позичивши у людей, держава під час паніки зіткнеться з купою проблем. Обвал котирувань та активний збут ЦП завдасть фізособам значних збитків, а винною у цьому в громадській думці стане держава. Відтак, на інструменті доведеться поставити хрест.
Олександр Бондар: Якщо посиплеться імперія Ахметова - завалиться країна
"А якщо раптом Янукович втратить владу, бізнес сім'ї розберуть "свої"?" Там будуть розбирати дуже швидко, і не тільки свої. Це одномоментно буде робитися. Але я не вірю в ситуацію втрати влади через вибори. Це для нашої країни нереально. Ця команда через вибори владу не віддасть". (Рос.)
Підпишіться на наші повідомлення!