Колонки

Країна песимізму
Економіка України у нинішньому вигляді здатна забезпечити прийнятний рівень життя для 15-20 мільйонів осіб. Решта - зайві роти. Сумно, але це так.
Підвладна економіка
ВВП і оплата праці у Польщі втричі вищі, ніж в Україні, а де їхні мільярдери? Чому при низькому рівні доходів на душу населення наші олігархи у перших рядах європейських багатіїв?
Фонд приватного майна
Слід зробити чиновника господарем керованої ним власності. Це стара істина, успішно апробована навіть криміналом.
Пакт про стабільність для Європи
Математика боргової динаміки говорить про те, що усім країнам єврозони слід збалансувати поточні рахунки - і дефіцит, і надлишок не повинні перевищувати 3% ВВП.
Вона каже і не робить
Тимошенко використовує ситуацію з рекапіталізованими банками як інструмент передвиборної агітації. Вкладники - лише розмінна монета у цьому проекті.
Як визнати договір недійсним
Якщо одна із сторін ввела іншу сторону в оману щодо істотних обставин угоди, такий договір суд може визнати недійсним.
Як інвестувати грамотно
Будь-який кредитор в іноземній валюті зацікавлений у зміцненні національної валюти, щоб потім мати можливість повернути свої кошти.
Країна циніків?
Різні напівлегальні схеми "банкрутства" можна реалізувати лише за умови зговору всіх її учасників, включаючи суддів і банківських працівників.
Остерігайтеся протекціонізму в інвестуванні
Інвестиційний клімат у більшості країн світу стає менш привабливим. Звісно, це ще не тенденція, але ми повинні бути пильними, щоб цього не сталося.
Країна рабів чи банкрутів?
Немає нічого страшного у тому, що Україна стане державою банкрутів. Бо в іншому випадку Україна стане державою-банкрутом.
Корекція долара неминуча?
Послаблення долара може стати для США фактором зменшення внутрішніх дисбалансів. Але це означає, що світ втрачає центри фінансової привабливості.
Заощадження американців і майбутнє долара
Катастрофічно низька вартість акцій і здешевлення житла на 35% знизили добробут американців на 14 трильйонів доларів.
Підпишіться на наші повідомлення!