Колонки

Між розумними і красивими
Ніхто не проти підвищення фінансування армії чи суддів. Але тоді треба чесно сказати: після усіх підвищень доведеться урізати соціальні виплати.
Країна банкрутів?
Пора усвідомити, що банки - це посередники. Їхня природа - взяти гроші в одного і дати іншому. Не повернувши 100 тисяч гривень кредиту за авто, можна створити проблеми десяткам вкладників.
Останній шанс бідних фермерів?
"Велика вісімка" згодна допомогти фермерам, але перешкоди все ще є. "Бюрократичні органи" борються за ці 20 мільярдів, щоб використати частину цих коштів на власні потреби.
Ціна зіпсованого відпочинку
Втім, якщо акта про неякісні послуги нема - не страшно, закон цього не вимагає. Доказом можуть бути інші документи. Крім того, ніколи не пізно звернутися до суду.
У пошуках держплану
Існуюча банківська система - антисоціальної явище. Банкіри тримають у страху владу, лякаючи її вивозом капіталу з країни. Кредити населенню на житло ламають державну систему оплати праці. (рос)
Чи зможе Європа відновитися після кризи?
Так, ризик зіткнення з айсбергом все ще реальний: почнеться все, можливо, з дефолту в Прибалтиці, з наступною панікою, яка спочатку охопить Австрію і деякі скандинавські країни. (рос.)
Кібернетичні колгоспи
Люди майбутнього будуть з посмішкою згадувати, як у минулому людство використовувало таку примітивну і несправедливу систему розрахунків як гроші.
"Регіони" відібрали у БЮТ соціальну перевагу
"Регіоналам" можна щиро подякувати за те, що населення не отримає ні копійки більше. Янукович сам убив популізм, який він же і породив у 2004 році.
Комп'ютер замість уряду
В разі успішного впровадження такої інформаційної господарської системи підприємництво слідом за бюрократією піде на звалище історії.
Молдовський бізнесмен обікрав українські АЕС?
Віктор Ющенко у 2005 році написав молдовському колезі Володимиру Вороніну лист, після чого у Молдові судові процеси було зупинено. Натомість 2006 року росіяни винесли вердикт на користь Платона.
ВВП падає, але падіння гальмується
Якщо б динаміку ВВП Держкомстат показував у минулорічному режимі, уряд міг би зараз не пояснювати причини падіння.
Кібернетичний держплан
Уявіть державу, яка реалізувала б усі принципи планової економіки, але для збору інформації використовувала не бюрократичну машину, а цифрові технології. Все відбувається миттєво...
Підпишіться на наші повідомлення!