Запрошуємо на перший за час великої війни Банківський форум

Генерація забезпечує потреби, обмеження можливі на Житомирщині – "Укренерго"

Середа, 5 квітня 2023, 13:44 -

Споживання електроенергії зберігається на рівні середи минулого тижня. Генерація повністю забезпечує потреби споживачів в електроенергії, а також резерв потужності.

Про це заявили в "Укренерго".

"У зв’язку із збільшенням навантаження на працююче обладнання, яке зазнало пошкоджень під час терористичних атак ворога та через зменшення генерації з відновлювальних джерел можливе обмеження споживання у Житомирській області. У решті регіонів обмеження наразі відсутні", - йдеться у повідомленні.

Через пошкодження ключових високовольтних підстанцій, які були завдані агресором протягом останніх шести місяців, надійність живлення споживачів більшості регіонів України значно знижена.

Реклама:

Тому в компанії просять ощадливо споживати електроенергію, зокрема, за можливості рівномірно розподіляючи користування потужними приладами упродовж доби.

"Ремонтні бригади "Укренерго" цілодобово проводять відновлювальні роботи на об’єктах високовольтної мережі, які зазнали російських атак, але відновлення надійного живлення потребує часу", - резюмували в "Укренерго".

Нагадаємо:

Реклама:

В енергосистемі України зберігається запас потужності, потреби споживачів у всій країні забезпечені, заявили в Міненерго.

Економічна правда

Реклама: