Вибори голови Нацкомісії з тарифів вирішили зробити "таємними"

Середа, 6 червня 2018, 10:10
 

Процедура обрання голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, буде проведена шляхом таємного голосування.

Про це повідомляється на офіційному сайті НКРЕКП.

"5 червня завершено процедуру оформлення на роботу членів Регулятора, відібраних за результатами відкритого конкурсного відбору та призначених указами президента. 6 червня планується проведення процедури обрання Голови регулятора шляхом таємного голосування", - йдеться у повідомленні.

Зміни до регламенту були прийняті постановою НКРЕ у грудні 2016 року.

Зазначається, що про результати обрання голови регулятора буде повідомлено після завершення процедури таємного голосування та оформлення її результатів.

Як повідомлялося, 30 травня президент Порошенко підписав указ про призначення нових членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Новими комісіонерами стали Олена Антонова (співробітник ДТЕК), Олександр Формагей(працював в "Центренерго" та "Укргідроенерго"), Дмитро Коваленко (співробітник НКРЕ (енергетичний департамент) та "Укренерго"), Євген Магльованний (співробітник "Держенергоефективності", раніше працював в НКРЕ по напрямку комунального сектору) та Оксана Кривенко (співробітник НКРЕ (департамент нафти та газу)).

За даними джерел ЕП саме Кривенко може стати Головою комісії.

30 травня, президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Дмитра Вовка з посади голови Нацкомісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Детальніше про причини звільнення Вовка читайте у матеріалі: "Президентський гамбіт: чому Порошенко жертвує Вовком"

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!