"Укрпошта" запустила доставку грошей з банківської картки додому

Понеділок, 22 травня 2017, 17:44

Укрпошта запустила послугу "З картки додому" — переказ коштів з банківської картки з доставкою готівки отримувачу.

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Переказати кошти можна, скориставшись адресним переказом (додому) або терміновим переказом (на автоматизоване відділення). Опція доставки додому доступна для будь-якого населеного пункту України.

Терміни доставки: протягом двох робочих днів відділення зв’язку — для адресного переказу і 15 хвилин — для термінового (з отриманням коштів у відділенні).

Партнерами Укрпошти стали компанія portmone.com — лідер українського ринку онлайн-платежів і переказів та Райффайзен Банк Аваль.

Переказ коштів здійснюється з усіх платіжних карток Visa та MasterCard будь-яких банків України.

Максимальна сума одного переказу становить 14 999 грн.

"Наразі послуги банків доступні для 65% населення, проте мережа відділень банків присутня лише в 6% населених пунктів. Тобто Укрпошта сьогодні — це єдина можливість для 35% наших громадян, які не мають доступу до фінансових і банківських послуг, отримати перекази з картки від своїх близьких та рідних", - зазначив директор департаменту фінансового бізнесу ПАТ "Укрпошта" Артур Муравицький.

Сервісом можна скористуватись на сайті "Укрпошти", найближчим часом послуга також стане доступною на сайтах portmone.com та АТ "Райффайзен Банку Аваль".Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"