Авіапарк Порошенка застрахували на 1,5 мільярда гривень

Понеділок, 20 лютого 2017, 12:18

ДАП "Україна" Державного управління справами за результатами тендеру уклало угоду з ПрАТ "Страхова компанія "ПЗУ Україна" про  послуги з обов’язкового страхування цивільної авіації за 15,35 млн грн.

Про це йдеться у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

На поточний рік застрахували повітряні судна, членів екіпажу та інший авіаційний персонал, а також відповідальність експлуатанта за шкоду третім особам та перевізника за шкоду пасажирам, багажу, пошті, вантажу.

Йдеться про літаки А319-115 (UR-ABA), Ан-74ТК-300Д (UR-AWB), Ан-148-100В (UR-UKR) та вертоліт Мі-8МТВ-1 (UR-РАВ), які застрахували на загальну суму 1,56 млрд грн.

Додатковою умовою договору щодо літака UR-ABA є страхування відповідальності перед третіми особами з єдиним лімітом не менше 500 млн дол. за кожним із випадків.

Аналогічні послуги на 2016 рік замовляли у ПрАТ "Бусін" за 9,56 млн грн. Причому тоді до переліку суден входив ще один вертоліт Мі-8 (UR-РАА), застрахований на найменшу з сум – 3,92 млн грн.

Акціонерами "ПЗУ Україна" є ПрАТ "Страхова компанія "ПЗУ Україна страхування життя" і велика польська компанія "Powszechny Zaklad Ubezpieczen SA".

Нині з переможцем змагалося ПрАТ "Акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна".

Дешевшу на 19% пропозицію згаданої фірми "Бусін" і дорожчу ПрАТ "Український страховий капітал" відхилили через невідповідність вимогам тендерної документації.

Активи "Бусін" становили менше 10% від загальної страхової суми стосовно страхування повітряних суден та 0,5% від загальної страхової суми відповідальності перед третіми особами під час міжнародних польотів. Крім того, надані нею договори перестрахування містили недоліки. Компанія скаржилась в АМКУ, проте адмінколегія не задовольнила скаргу, визнавши відхилення правомірним.

"Український страховий капітал" відхилили через невідповідність страхової суми за шкоду життю і здоров’ю пасажира, арифметичні помилки в розрахунку страхової суми на повітряне судно та відсутність підпису на документі про персональні дані підписанта.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!