Бахматюк назвав нові звинувачення PR-кампанією Гонтаревої

Понеділок, 12 грудня 2016, 17:25

Бізнесмен Олег Бахматюк відкидає нові звинувачення та вважає їх PR-кампанією глави НБУ Валерії Гонтаревої.

Про це Бахматюк розповів в телефонному коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

Він зазначив, що розцінює нові звинувачення як продовження PR-кампанії глави Національного банку Валерії Гонтаревої.

"Це спосіб чергового PR, який використовує глава НБУ для своїх потреб. Її абсолютно не цікавить завершення конфлікту й повернення коштів. Її мета - ліквідація компанії (агрохолдинг "Укрлендфармінг" із вхідною компанією "Авангарад", що котирується на Лондонській фондовій біржі - Ред.)", - сказав бізнесмен.

Він підкреслив, що за два роки правоохоронці, зокрема й Національна поліція, СБУ, розслідували значну кількість кримінальних справ, пов'язаних з ВіЕйБі Банком, під час яких було встановлено відсутність його провини.

"Ці справи - це томи допитів, експертиз. У них доведено, що провини немає. Багато з них вже закрито. Якщо нову справу і порушено, то, згідно з Кримінально-процесуальним кодексом, вона має бути закрита", - сказав Бахматюк.

Бізнесмен зазначив, що, як і раніше, пропонує Національному банку компроміс для реального збільшення виплат за зобов'язаннями банку, однак його пропозиції залишаються без відповіді.

"Фонд гарантування внесків не проти таких пропозицій. Я б навіть не сказав, що Нацбанк проти, проти - особисто Гонтарева", - заявив бізнесмен.

Як відомо, прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження за статтею "Розкрадання в особливо великих розмірах" щодо можливих неправомірних дій службових осіб неплатоспроможного ВіЕйБі Банку і його власника Олега Бахматюка.

Кримінальне провадження було відкрито за зверненням Національного банку України.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"