Міненерго блокує повернення технологічної нафти "Укртранснафтою"

Середа, 3 серпня 2016, 12:10

ПАТ "Укртранснафта" в черговий раз звернулося до Міністерства енергетики та вугільної промисловості з пропозицією винести на розгляд уряду проект про скасування обов'язкового узгодження з Кабміном всіх комерційних дій держкомпанії.

Про це повідомило джерело в компанії, пише OilNews.

Як зазначається, обмеження у вигляді обов'язкового узгодження дій ПАТ по комерційним операціям з технологічною нафтою було прийнято в 2009 році, коли Кабмін очолювала Юлія Тимошенко.

У багаторазових зверненнях держкомпанії до Міненерговугілля (всього вісім разів) відзначається, що це рішення негативно позначається на діяльності підприємства.

Зокрема, в "Укртранснафті" відзначають, що підприємство не може отримати дозвіл на зміну сорти нафти на певних ділянках магістральних нафтопроводів відповідно до попиту на замовлення нафтотранспортних послуг.

Ця ж постанова блокує процес повернення технологічної нафти, викаченной на НПЗ групи "Приват".

Нагадаємо, згідно з судовим рішенням, договори на зберігання нафти на "Нафтохімік Прикарпаття", "Укртатнафті" і НПК "Галичина" були визнані недійсними.

На останнє звернення "Укртранснафти" Міненерговугілля запропонувало створити робочу групу з представників усіх профільних міністерств і відомств.

Нагадаємо, така група вже була створена в 2014 році, але вона виявилася неефективним інструментом і тільки відклала вирішення проблеми.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua