IKEA не планує виходити на український ринок

Понеділок, 2 листопада 2015, 15:50

Міжнародна мережа магазинів одягу Clemens & August (C&A) і ряд інших одежних брендів в даний час не планують виходити на український ринок роздрібної торгівлі.

Про це повідомив керуючий директор консалтингової компанії Colliers International в Україні Олександр Носаченко, передає "Інтерфакс-Україна".

"Насправді ми, на жаль, відповідаємо на них (питання щодо виходу зазначеного та інших міжнародних брендів на ринок України - ред.) з боязкістю, бо відповідь на них на даний момент негативна", - сказав він у ході II форуму з торговельної нерухомості і ритейлу CP Retail в Києві в понеділок.

У свою чергу директор департаменту торговельної нерухомості Colliers International в Україні Ігор Заболоцький повідомив, що також в даний час відсутні плани щодо виходу на український ринок мережі меблевих торгових центрів IKEA.

"На жаль, нічим порадувати не зможу: планів на найближчий час вийти і активно почати щось робити в Україні немає", - сказав він.

При цьому Заболоцький зазначив, що, враховуючи наявність у компанії у власності земельної ділянки в Україні, про можливий вихід мережі на ринок країни стало б відомо.

Він також підкреслив, що IKEA на сьогодні досить активно розвиває бізнес у Китаї. "Капітал у них єдиний, і вони приймають рішення направляти його в ту країну, яка на сьогоднішній день до цього більше готова", - пояснив Заболоцький.

Collіers Іnternatіonal - міжнародна консалтингова компанія в сфері комерційної нерухомості - дочірня компанія First Service Corporation.

Представництво Colliers International в Україні відкрито у Києві в 1997 році.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!