Visa і MasterСard розблокували картки російського банку

Неділя, 23 березня 2014, 12:09

Міжнародні платіжні системи Visa і Mastercard розблокували карти СМП Банку.

Про це повідомила кредитна організація, пише "ИТАР-ТАСС".

"Відповідне рішення було прийнято платіжною системою Mastercard минулої ночі і вранці - системою Visa. Нині працездатність карт MasterCard повністю відновлена​​, транзакції за картками Visa почнуть проходити протягом декількох годин по мірі налагодження каналів зв'язку та оновленню налаштувань обладнання", - йдеться в прес-релізі.

У банку вважають, що таким чином платіжні системи визнали помилковість своїх дій щодо СМП Банку, карти якого були заблоковані після прийняття США санкцій щодо основних акціонерів компанії.

Після цього власники карток цього банку не могли використовувати їх для оплати товарів і послуг, а також зняття грошей за кордоном.

Видача готівки за картками здійснювалася тільки в касах і банкоматах СМП Банку, а також банкоматах Об'єднаної розрахункової системи.

"Ми раді, що дві найбільші міжнародні платіжні системи почули наші аргументи і змінили своє рішення про блокування, яке не відповідає правовим нормам. Упевнений, що наші клієнти з розумінням поставилися до виниклої ситуації", - заявив президент-голова правління Дмитро Калантирський.

Нагадаємо, у п'ятницю через введених США санкцій міжнародні платіжні системи Visa і Mastercard заблокували свої сервіси для чотирьох російських банків: "Росія" , Собінбанк, ІнвестКапіталБанк і СМП Банк.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"