Регіонал пропонує спрямувати додатково мільярд на ремонт доріг

Вівторок, 6 листопада 2012, 16:46

Депутат від Партії регіонів Владислав Лук’янов пропонує парламенту спрямувати в 2012 році додаткові 1,064 млрд гривень на ремонт доріг із державного бюджету на поточний рік.

Про це йдеться у законопроекті "Про внесення змін до закону України "Про державний бюджет України на 2012 рік" (щодо реалізації інвестиційних проектів), зареєстрованому в парламенті.

Згідно з пояснювальною запискою, ці кошти нардеп пропонує спрямувати на ремонт автодороги Київ-Чоп і на поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на під'їздах до Києва.

У записці також зазначено, що на 1 листопада за бюджетною програмою "Розвиток автомагістралей і реформа дорожнього сектора" вже отримано кошти розміром 2,5 млрд гривень.

Додаткові кошти плануються до залучення за рахунок додаткових зовнішніх запозичень. Комітет Верховної ради з питань бюджету рекомендує парламенту прийняти цей законопроект за основу та в цілому.

Нагадаємо, Мінінфраструктури збирається витратити 264,55 млрд гривень за 6 років на будівництво і ремонт доріг.

Як відомо, корпорація "Альтком", яка приймала найбільшу участь у будівництві об'єктів і доріг під Євро-2012, отримала на травень 2012 року від держави за свою роботу 4,6 мільярда гривень.

За даними ЕП, один із власників "Альткому" має спільний бізнес з партнером віце-прем'єра, голови Мінінфраструктури  Бориса Колеснікова.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"