Укрзалізниця думає пустити сьомий Hyundai за маршрутом Київ-Дніпропетровськ

Вівторок, 24 липня 2012, 19:02

Сьомий із 10 придбаних Україною електропоїздів виробництва Hyundai Rotem може розпочати курсувати за маршрутом Київ-Дніпропетровськ.

Про це повідомляє агентство УНІАН із посиланням на прес-службу Державної адміністрації залізничного транспорту ("Укрзалізниця").

"Новий напрям, який готовий прийняти швидкісний рух, - це Київ-Дніпропетровськ, тому новий потяг, швидше за все, ходитиме до Дніпропетровська", - сказали в "Укрзалізниці".

Крім того, у відомстві відзначили, що у найближчій перспективі швидкісний рух планується організувати в напрямі Київ-Одеса.

Як уточнили агентству у держпідприємстві "Українська швидкісна залізнична компанія" (УШЗК), яке опікується організацією експлуатації і технічного обслуговування швидкісного рухомого складу вітчизняних і зарубіжних виробників, сьомий електропоїзд Hyundai прибув до Києва 24 липня і проходитиме випробування перед постановкою на маршрут.

Як відомо, швидкісні електропоїзди виробництва Hyundai Rotem курсують на залізницях України під брендом "Український експрес".

Поставки 10 нових двосистемних міжрегіональних електропоїздів у дев'ятивагонній комплектації від Hyundai Corporation здійснюються в рамках проекту впровадження в Україні прискореного залізничного руху за контрактом, підписаним з компанією Hyundai Corporation 16 грудня 2010 року.

Електропоїзди Hyundai призначені для перевезення пасажирів з експлуатаційною швидкістю до 160 км/год на залізницях України з шириною колії 1520 мм на електрифікованих ділянках колії з постійним струмом напругою 3000 В і змінним струмом напругою 25000 В, частотою 50 Гц.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!