Власник "Розетки" привселюдно покаявся перед податківцями

Понеділок, 23 липня 2012, 17:44

Інтернет-магазин Rozetka.ua вважає обґрунтованими претензії Державної податкової адміністрації у Києві щодо виплати донарахованих податків.

Про це на своїй сторінці Facebook написав власник Rozetka.ua Владислав Чечьоткін.

"Провівши консультації з аудитом – змушений погодиться: у роботі нашої компанії були деякі порушення податкового законодавства. Після зустрічі з керівництвом податкової Києва, менеджмент прийняв рішення добровільно оплатити суму донарахованих по акту податків у бюджет", - написав він. 

Скриншот з Facebook Чечьоткіна

Чечьоткін відзначив, що "це дозволить уникнути карного переслідування для менеджменту, а "Розетці" продовжити працювати в Україні".

Як повідомлялося, у квітні податкова служба призупинила роботу Rozetka.ua через ухилення магазину від сплати податків на суму близько 8 млн гривень. У підсумку робота інтернет-магазину була заблокована.

Сума податкових претензій до Rozetka.ua після декількох апеляцій становить 4,7 млн гривень, з яких 1,5 млн гривень компанія уже перерахувала 19 липня.

Станом на 19 липня Rozetka.ua працювала на 10% своїх потужностей і призупинила показ інтернет-реклами, хоча упродовж декількох років була одним із ключових рекламодавців в українському інтернеті.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!