З тими, хто блокував сайт Януковича, розбиратимуться правоохоронці

Четвер, 2 лютого 2012, 17:18

Всі IP-адреси, з яких проводяться блокування сайту президента, передані в правоохоронні органи.

Про це повідомили в прес-службі Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, передає "Інтерфакс-Україна".

У відомстві зазначили, що з 6:00 1 лютого моніторинг за сайтами, які перебувають на майданчиках Держспецзв'язку, зафіксував збільшення мережевого навантаження на сервери офіційного сайту президента.

"Це було класифіковано як "Атака на відмову в обслуговуванні "(DDoS-атака)", - сказали в прес-службі відомства.

За їхніми даними, Національна команда реагування на надзвичайні комп'ютерні події CERT-UA встановила місцезнаходження інтернет-ресурсу, на якому розміщувалося зловмисне програмне забезпечення і заблокувала його роботу.

"На жаль, атаки продовжуються. Максимальна кількість запитів, спрямованих на відмову роботи інтернет-представництва, становить приблизно 140 тис. запитів в секунду. IP-адреси, з яких проводяться атаки, передані в правоохоронні органи", - зазначили у відомстві.

У Держспецзв'язку додають, що дані порушення мають ознаки правопорушення, передбаченого статтею 361 Кримінального кодексу України (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж або електрозв'язку).

Як відомо, після припинення 31 січня МВС роботи файлообмінного ресурсу EX.UA на сайт відомства, а також на сайти інших органів влади, в тому числі і сайт президента почалися численні DDoS-атаки, що призвело до повної або часткової блокування роботи сайтів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!