Бюджет Києва можуть схвалити з доходами 16,4 мільярдів

Вівторок, 28 грудня 2010, 18:03

Київміськрада планує заслухати презентацію проекту бюджету столиці на 2011 рік та прийняти його за основу.

Напрацьований проект рішення передбачає доходи в розмірі 16,371 млрд. гривень та видатки в обсязі 16,275 млрд. гривень, тобто профіцит бюджету становитиме близько 119 млн, повідомляє УНІАН.

Відповідну пропозицію озвучив сьогодні на засіданні сесії Київради секретар міськради Олесь Довгий, враховуючи те, що в порядку денному сьогоднішнього засідання "цього питання не було, але воно є нагальним".

"Цей держбюджет не враховує ті пропозиції, які були направлені нами до наших колег, але витрачати час на подальшу дискусію з приводу того, що відбулося, вважаю недоцільним", - сказав Довгий, звертаючись до депутатів.

Він зазначив, що окрім вилучень до держбюджету, Києву запропоновані додаткові механізми наповнення міського бюджету, що передбачені новим Податковим кодексом.

Довгий наголосив, що треба не затягувати з прийняттям бюджету столиці, оскільки необхідно забезпечити всі соціальні виплати та виплати по зарплатам бюджетної сфери з 1 січня наступного року.

І тому бюджет має бути прийнятий до кінця поточного року.

В цілому, за його словами, Київ може прийняти бюджет лише після того, як буде опублікований держбюджет, а це має відбутися сьогодні чи завтра.

У зв'язку з цим він запропонував зробити презентацію бюджету Києва на сьогоднішньому засіданні та прийняти документ "у першому читанні".

29 грудня, за його словами, бюджетна комісія та інші комісії Київради зможуть ще попрацювати над бюджетом міста, і на четвер, тобто 30 грудня, він планує підписати розпорядження про проведення окремої сесії Київради з порядком денним з двох питань: затвердження бюджету столиці на 2011 рік та затвердження Програми соціально-економічного розвитку столиці на наступний рік.

У проекті бюджету Києва на 2011 рік, який розданий депутатам, передбачено, що податкові надходження в бюджет у наступному році в цілому становитимуть 10,4 млрд. гривень, у тому числі податки з фізичних осіб - 6,8 млрд.; неподаткові надходження в цілому передбачені в обсязі 723,9 млн., у тому числі доходи від власності та підприємницької діяльності - 498 млн., адмінзбір та надходження від некомерційного продажу - 224,8 млн.; надходження від оренди комунальної власності - 181,7 млн.

Крім того, передбачені доходи від операцій з капіталом в цілому в обсязі 2,177 млрд. гривень, у тому числі від відчуження комунальної власності - 1,376 млрд. гривень, від продажу землі - 800 млн. гривень.

Цільові фонди передбачені в розмірі 445,4 млн., у тому числі пайові внески інвесторів на розвиток інфраструктури - 173,8 млн., плата за розміщення реклами - 105 млн.

Субвенції з держбюджету передбачені в обсязі 2,149 млрд. гривень.

Видатки передбачені в обсязі 16,275 млрд. гривень, у тому числі на обслуговування боргу столиці - 895,9 млн., з яких внутрішній борг - 263,9 млн., зовнішній - 632 млн.

Вилучення у держбюджет вказані в обсязі 1,472 млрд. гривень, а також 50% надходжень з фізичних осіб, що передбачено новим бюджетним законодавством України.

В проекті бюджету Києва 2011 року прогнозується, що 50% податку на доходи фізичних осіб відповідно до ст. 15 Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" становитимуть 6 млрд. 766 млн.

У проекті бюджету також вказано, що граничний борг Києва на 31 грудня 2011 року - 7 млрд. 920,8 млн.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua