Фірташ каже, що в сховищах 11 мільярдів його

Субота, 17 січня 2009, 10:17
 

Співвласник газотрейдеру RosUkrEnergo Дмитро Фірташ заявляє, що в підземних газосховищах Нафтогазу знаходиться 11 млрд. кубометрів газу, який належить RosUkrEnergo, та 8 млрд. кубометрів дочірньої компанії "УкрГазЕнерго".

Про це він заявив в ефірі телеканалу "Інтер".

"Нарешті ми закачали газ у ПГС. Давайте відповімо, а що там за газ у ПГС знаходиться? Я вам відповім - 11 мільярдів кубів газу знаходиться мого і 8 мільярдів кубів газу - моєї дочірньої компанії (УкрГазЕнерго)", - сказав Фірташ.

"І НАК "Нафтогаз" не підписує документ на 1 листопада 2007 року, що в балансі компанії знаходиться цей газ", - зазначив бізнесмен.

"Хвилиночку, добродії, про що ми говоримо, навіщо ми дуримо самі себе? Ви закачали максимум 12 млрд. кубів газу, з якого 4 млрд. власного видобутку. Все інше - це було зовнішнє", - обурився Фірташ.

У свою чергу, перший віце-прем'єр Олександр Турчинов, присутній в студії, відповів: "Я можу дати довідку і пану Фірташу, і в першу чергу телеглядачам. Коли ви говорити про газ RosUkrEnergo - менше 10 млрд. залишилось вашого газу. Поки що вашого, в усякому разі".

"Що стосується газу НАК "Нафтогаз" то на перше січня поточного року, найбільший обсяг газу за останні роки, 17 млрд. власного, я підтверджую власного газу, "Нафтогаз" мав. І саме за рахунок цього газу тримається зараз наша держава", - заявив Турчинов.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!