Новини компаній

Finance.ua
Як поводитися з колекторами? Поради фінансового порталу
Колекторські компанії — це фінансові установи, які займаються стягненням проблемних заборгованостей.
АТ "Чернівцігаз"
Заборгованість "Чернівцітеплокомуненерго" на 1 лютого зросте до рекордних 50 мільйонів
Станом на січень 2021 року борг МКП "Черінвцітеплокомуненерго" за розподіл газу перед АТ "Чернівцігаз" перевищив 35 млн грн. На 1 лютого, сума заборгованості тепловиків прогнозовано збільшиться до 50 млн грн. Такі масштаби ухилення від оплати послуг Оператора ГРМ провокують накопичення заборгованості по всьому ланцюжку доставки газу та ставлять під загрозу стабільності газопостачання регіону загалом.
АТ "Криворіжгаз"
Тарифні збитки АТ "Криворіжгаз" за 2020 рік склали понад 73 млн грн
Різке зростання цін на газ, який АТ "Криворіжгаз" купує для технологічних потреб за тарифні кошти, призвело до отримання збитків за підсумками 2020 року.
АТ "Івано-Франківськгаз"
Тарифні збитки АТ "Івано-Франківськгаз" за 2020 рік склали 88,8 млн.грн
Різке зростання цін на газ, який "Івано-Франківськгаз" купує для технологічних потреб за тарифні кошти, призвело до отримання збитків за підсумками 2020 року.
Грамотний вибір вікон в Києві: чому варто обирати моделі з дистанційною рамкою?
У сучасному склінні немає дрібниць, а є важливі деталі: дистанційна рамка – одна з них.
MOYO
Українці назвали 5 найкращих брендів холодильників: кому довіряють користувачі у 2021 році
Щороку асортимент холодильників та морозильного обладнання суттєво розширюється.
АТ "Харківгаз"
Тарифні збитки АТ "Харківгаз" за 2020 рік склали 192 млн. грн
Різке зростання цін на газ, який АТ "Харківгаз" купує для технологічних потреб за тарифні кошти, призвело до отримання збитків за підсумками 2020 року.
АТ "Чернігівгаз"
Тарифні збитки АТ "Чернігівгаз" за 2020 рік склали 64 мільйони гривень
Різке зростання цін на газ, який АТ "Чернігівгаз" купує для технологічних потреб за тарифні кошти, призвело до отримання збитків за підсумками 2020 року.
АТ "Рівнегаз"
У 2020 році "Рівнегаз" обстежив понад 10 тисяч км газопроводів
В минулому році  працівники АТ "Рівнегаз" провели комплексне приладове обстеження 10,2 тис. км газопроводів та вводів. Фахівці виявили та ліквідували понад 809 пошкоджень ізоляції та 132 підземних витоків природного газу. 72 витоки на вводах, перевірка герметичності за допомогою свердловин 363,3 тис. шт.
АТ "Запоріжгаз"
Понад 43 млн. грн становлять тарифні збитки АТ "Запоріжгаз" за минулий  рік
За підсумками 2020 року зростання ціни на газ, який підприємство купує для технологічних потреб, стало причиною збитків компанії. Вартість газу і далі зростає, і навіть нові тарифи, встановлені на 2021 рік, повністю не покривають всіх витрат підприємства. Така ситуація дестабілізує роботу Оператора ГРМ, що забезпечує газопостачання майже 500 тис. споживачів Запорізького регіону.
АТ "Хмельницькгаз"
Тарифні збитки АТ "Хмельницькгаз" за 2020 рік склали близько 38,5 млн.грн
Різке зростання цін на газ, який АТ "Хмельницькгаз" купує для технологічних потреб за тарифні кошти, призвело до отримання збитків за підсумками 2020 року.
АТ "Закарпатгаз"
Тарифні збитки АТ "Закарпатгаз" за 2020 рік становлять майже 153 млн грн
У 2020 році АТ "Закарпатгаз" отримав майже 153 млн грн збитків. До такої ситуації призвело різке зростання цін на газ, який підприємство купує для технологічних потреб за тарифні кошти.
АТ "Харківміськгаз"
Тарифні збитки АТ "Харківміськгаз" за 2020 рік склали 93,09 млн. грн
Різке зростання цін на газ, який АТ "Харківміськгаз" купує для технологічних потреб за тарифні кошти, призвело до отримання збитків за підсумками 2020 року.
АТ "Сумигаз"
Аварійно-диспетчерська служба "Сумигаз" усунула понад 50 тис. витоків газу за 2020 рік
Аварійно-диспетчерська служба АТ "Сумигаз" виконала 50,2 тис. заявок за рік і ліквідувала 51,2  тис. витоків газу. Більшість викликів пов’язані з витоком газу на внутрішньобудинкових газорозподільних мережах.
АТ "Миколаївгаз"
У 2020 році "Миколаївгаз" обстежив майже 9 тисяч км газопроводів
За минулий рік АТ "Миколаївгаз" провело комплексне приладове обстеження в цілому більше 8,9 тис. км газопроводів. Фахівці виявили понад 2 тис. пошкоджень ізоляції та усунули 94 підземних витоки природного газу.
Підпишіться на наші повідомлення!