АТ "Івано-Франківськгаз"

Заборгованість споживачів перед АТ "Івано-Франківськгаз" досягла 95 млн грн.
Станом на 14 вересня 2020 року борги клієнтів за послуги з розподілу газу перед "Івано-Франківськгаз" сягнули 95 млн грн. Такі неплатежі майже в 5 разів перевищують заборгованість компанії перед Оператором ГТС, що зменшилася до 20 млн грн. 
На спецмайданчику "Івано-Франківськгаз" провів випробування газорозподільної системи воднем
Сьогодні відбулися  випробування газових мереж воднем.  Для експерименту  у смт Богородчани спеціалісти "Івано-Франківськгазу"  спеціально переобладнали полігон, який тепер моделює існуючі газорозподільчі мережі.
Понад 80% субсидентів боргують за доставку газу
Майже 98 тис. прикарпатців, які отримують субсидію, заборгували за доставку газу.  Їх борг сягає 16,5 млн грн. Уже восени вони можуть залишитися без субсидії, а після закінчення карантину – без газу.
В "Івано-Франківськгазі" розповіли до чого призведе зниження тарифу на розподіл газу
Зниження тарифу для "Івано-Франківськгазу" призведе до падіння зарплат працівників, зростання боргу перед Оператором ГТС та зменшення інвестицій у газові мережі.
ЦОКи "Івано-Франківськгазу" частково відновили прийом споживачів
З 1 червня центри обслуговування клієнтів "Івано-Франківськгазу" частково відновили прийом споживачів.
Володимир Парипа: "Екстренна служба "104" не може піти на карантин"
Володимир Парипа працює в екстреній газовій службі "104" АТ "Івано-Франківськгаз" вже 32 роки. Кожна його зміна - це близько 25-30 викликів різної складності. В зимовий період кількість викликів зростає.  Сезонність вносить свої корективи.
Через заборгованість споживачів 62 млн грн безперебійна доставка газу під загрозою
311 тисяч клієнтів "Івано-Франківськгазу" боргують за розподіл газу. Це понад 70% від усіх споживачів. Через різке зниження оплат, компанії не вистачає коштів, для виконання усіх необхідних робіт по забезпеченню безперебійної доставку газу.
Через самовільну врізку газу у Надвірній згорів сарай та постраждав будинок
Через  несанкціоноване втручання в систему газопостачання в м. Надвірна Івано-Франківської області виникла велика пожежа.  Спочатку запалав сарай, далі полум’я перекинулося на будинок та пошкодив другий поверх.
За 1 квартал 2020 року споживачі АТ "Івано-Франківськгаз", які споживають газ комплексно, сплатять за доставку газу на 40% менше ніж минулого року
У першому кварталі 2020 року прикарпатці сплатять за доставку газу на 40% менше, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Прикарпатці за розподіл газу сплачуватимуть окремо
24 грудня 2019 року Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг змінила порядок оплати послуг з доставки газу. З січня цього року  вартість послуги з доставки газу виключена з загального рахунку за газ і виставлена окремим платежем.  Розділення рахунків відбудеться для споживачів усієї країни.  
У 2019 році обсяги споживання газу зменшилися на 19%
За січень - листопад 2019 року "Івано-Франківськгаз" розподілив близько 431 млн м куб. блакитного палива споживачам Івано-Франківщини. Це на 19% менше, ніж за аналогічний період минулого року.
З початку року  служба "104" "Івано-Франківськгазу" опрацювала понад 23 тис. викликів
За 10 місяців поточного року на адресу аварійно-диспетчерської служби АТ "Івано-Франківськгаз" надійшло  понад 23 тис. викликів різного рівня небезпеки. Найбільше кількість викликів припадає на опалювальний сезон.
Збитки АТ "Івано-Франківськгаз" зросли на 56 % та на кінець року сягнуть майже 300 млн грн
Сума збитків АТ "Івано-Франківськгаз" у 2019 році сягне 296 млн. грн. Це на 56% більше, ніж у 2018 році. Четвертий рік поспіль для АТ "Івано-Франківськгаз" діє економічно необґрунтований тариф, який НКРЕКП не переглядає з 2017 року. За цей час загальна сума збитків компанії досягла 515 млн. грн.
"Івано-Франківськгаз" відкрив п’ятий сучасний центр обслуговування клієнтів
6 серпня АТ "Івано-Франківськгаз" в Надвірній відкрив п’ятий сучасний центр обслуговування клієнтів. Новий офіс знаходиться за адресою: м.Надвірна, вул.Комунальна, 1. Відтепер 29 тис. споживачів газу Надвірнянського району в  комфортних умовах та  оперативно отримуватимуть весь спектр послуг, що стосується газопостачання: починаючи від консультацій по особовому рахунку, закінчуючи оформленням документів на підключення до газової мережі.
За перше півріччя контакт-центр опрацював понад пів мільйона звернень споживачів "Івано-Франківськгазу"
З початку року оператори контакт-центру "Івано-Франківськгазу" опрацювали понад 500 тис. звернень. Левова їх частка – це подання показань лічильників - 490 тис.
Підпишіться на наші повідомлення!