АТ "Івано-Франківськгаз"

"Івано-Франківськгаз" встановив 54 нових ШГРП виробництва RGC Production
На Івано-Франківщині прикарпатські газовики цього року замінили 54 старих зношених шафових газорегуляторних пункти (ШГРП) на нові, виробництва RGC Production. Нове обладнання забезпечує стабільну та безперебійну подачу газу до осель 24 тисяч споживачів компанії.
"Івано-Франківськгаз" на розвиток газорозподільної системи спрямував майже  60 млн грн
Для забезпечення безаварійної роботи системи газопостачання, "Івано-Франківськгаз" спрямував 56,9 млн грн інвестицій у газорозподільну систему Прикарпаття.
Майже 70% прикарпатців вчасно оплачують за доставку газу
266 тисяч споживачів своєчасно оплачують за послугу розподілу газу.  У порівнянні з минулим роком, кількість боржників зменшилася на  35%.  Натомість 159  тисяч споживачів ще мають борги перед  АТ "Івано-Франківськгаз".  Загальна сума їх боргу склала  55 мільйонів гривень.
Теплопостачальні підприємства Івано-Франківщини на 48% наростили борги за розподіл газу
Теплопостачальні підприємства Івано-Франківщини, які виробляють тепло для потреб населення, продовжують нарощувати заборгованість за послуги розподілу природного газу.
АТ "Івано-Франківськгаз" за три роки інвестувало у газорозподільну систему області понад 101 млн грн
Упродовж 2018-2020 років, АТ "Івано-Франківськгаз" інвестувала у газорозподільні мережі області 101 млн грн.  У 2021 році обсяг інвестицій складе 56,9 млн грн. Втім, цих коштів недостатньо для комплексного оновлення газових мереж Прикарпаття.  Це в 5 раз менше від реальних потреб.
"Івано-Франківськгаз" перевірив майже 5  тис. км підземних газових мереж з початку року
У 2021 році прикарпатські газовики планують обстежити понад 10 тис. км підземних газопроводів. Вже виконано перевірку 4,3 тис. км підземних газових мереж та 216,5 тисяч надземних з’єднань.
"Івано-Франківськгаз": у 6 тисяч багатоповерхівок відсутнє обслуговування газових мереж
На Прикарпатті газові мережі у 5961 багатоквартирному будинку ніхто не обслуговує. Законом обумовлена відповідальність власника, ОСББ чи управителя за відсутність обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж та газового обладнання.
Пів тисячі клієнтів замовили реконструкцію у АТ "Івано-Франківськгаз"
У 2021 році 515 клієнтів "Івано-Франківськгазу" здійснили реконструкцію системи газопостачання. Найчастіше споживачі звертаються з питань заміни газового обладнання.
"Івано-Франківськгаз" виявив крадіжку газу відпочинковим комплексом в Долинському районі
Відпочинковий комплекс в селі Вишків Долинського району здійснював незаконний відбір природного газу.  
"Івано-Франківськгаз" продовжує передавати справи боржників до суду
В січні справи понад 130 боржників за доставку газу передано до суду, ще 20 тис. отримали досудові повідомлення.
Тарифні збитки АТ "Івано-Франківськгаз" за 2020 рік склали 88,8 млн.грн
Різке зростання цін на газ, який "Івано-Франківськгаз" купує для технологічних потреб за тарифні кошти, призвело до отримання збитків за підсумками 2020 року.
"Івано-Франківськгаз"  подає до суду на боржників за доставку газу
Сума боргу, судовий збір до - 2,1 тис. грн. та 10% від суми заборгованості. Такі витрати несуть боржники "Івано-Франківськгазу", справи яких були передані до суду. З початку року газорозподільна компанія надіслала  50 тис. досудових повідомлень, та подала 2,3 тис. позовів. Як свідчить статистика, понад 50% боржників, справи яких передають до суду, одразу сплачують за доставку газу.
АТ "Івано-Франківськгаз" на підготовку до опалювального сезону виділяє 33  млн гривень
"Івано-Франківськгаз" закінчує підготовку до опалювального сезону. Наразі замінено понад 26 км сталевих підземних газопроводів на поліетиленові, модернізовано 20 шафових газорегуляторних  пунктів та здійснено ряд інших робіт, які забезпечать стабільну доставку природного газу  понад 400 тис. споживачам.
Заборгованість споживачів перед АТ "Івано-Франківськгаз" досягла 95 млн грн.
Станом на 14 вересня 2020 року борги клієнтів за послуги з розподілу газу перед "Івано-Франківськгаз" сягнули 95 млн грн. Такі неплатежі майже в 5 разів перевищують заборгованість компанії перед Оператором ГТС, що зменшилася до 20 млн грн. 
На спецмайданчику "Івано-Франківськгаз" провів випробування газорозподільної системи воднем
Сьогодні відбулися  випробування газових мереж воднем.  Для експерименту  у смт Богородчани спеціалісти "Івано-Франківськгазу"  спеціально переобладнали полігон, який тепер моделює існуючі газорозподільчі мережі.
Підпишіться на наші повідомлення!