АТ "Хмельницькгаз"

За 2020 рік 27 тис. побутових лічильників пройшли державну повірку в АТ "Хмельницькгаз"
 В минулому році   АТ "Хмельницькгаз" спільно з державним підприємством "Хмельницькстандартметрологія" провели безкоштовну повірку понад 27 тис. приладів обліку природного газу. З початку 2021  року на базі сервісного центру газорозподільної компанії уже повірено понад 9 тис. облікових пристроїв. 
 У 2020 році "Хмельницькгаз" приєднав до системи газопостачання понад 800 об’єктів
За минулий рік до газорозподільних мереж Хмельниччини приєдналися 823 нових об’єкти:  56 багатоповерхівок, 700 приватних домогосподарств,  75 підприємств соціально-побутового призначення. Найбільше у містах Хмельницькому, Старокостянтинові та Кам’янці-Подільському.
Тарифні збитки АТ "Хмельницькгаз" за 2020 рік склали близько 38,5 млн.грн
Різке зростання цін на газ, який АТ "Хмельницькгаз" купує для технологічних потреб за тарифні кошти, призвело до отримання збитків за підсумками 2020 року.
Понад  50% споживачів газу Хмельниччини користуються онлайн-сервісом Особистий кабінет на сайті 104.ua
В грудні 2020 року уже 210 тис. подолян зареєстрували  Особистий кабінет на сайті 104.ua. Так, лише з початку року понад 100 тис. клієнтів АТ "Хмельницькгазу" приєднались до цього дистанційного сервісу та сплачують за доставку газу, вносять показання, а також контролюють рахунок за допомогою єдиної платформи для споживачів газу 104.ua.
Близько 62% споживачів газу Хмельниччини своєчасно сплачують за доставку газу
Станом на 1 листопада поточного року 62% споживачів газу Хмельницької області своєчасно розраховуються доставку газу.
Кожен п’ятий споживач боргує АТ "Хмельницькгаз" за доставку газу 
Загальна сума неплатежів домогосподарств  за отримані послуги з доставки газу АТ "Хмельницькгаз" сягнула критичної позначки – близько 19 млн.грн. Окрім того, ще 25, 6 млн грн не сплатили газорозподільній компанії за доставку газу інші категорії клієнтів.
На Хмельниччині акція "Твоя енергонезалежність" вийшла на завершальний етап
Аби зекономити на газі під час холодів, у ощадливих жителів області залишився час до 30 вересня. В рамках останнього етапу акції "Твоя енергонезалежність" ціна блакитного палива на зиму складає 5,49 грн за кубометр.
З початку року "Хмельницькгаз" замінив 21 км  газопроводів для безперебійної доставки газу споживачам
Фахівці АТ "Хмельницькгаз" посилено готуються до опалювального періоду 2020-2021 рр. та пікового навантаження на газорозподільну систему області.  Наразі замінено понад 21 км сталевих підземних газогонів на поліетиленові, а також  встановлено   70 відключаючих пристроїв та 24 сучасних шафових газорегуляторних  пункти.  Це забезпечить стабільну доставку природного газу до понад 400 тис сімей та близько 3 тис. підприємств та установ Хмельниччини.
Кожен сьомий споживач Хмельниччини боргує  за доставку газу
Загальна сума неплатежів клієнтів-побутових споживачів АТ "Хмельницькгаз" сягнула 19 млн.грн. Ще 47 млн грн не сплатили газорозподільній компанії за доставку газу інші категорії споживачів газу. На 1 серпня кожен дев’ятий  споживач газу Хмельницької області  жодного разу з початку року  не розрахувався  за розподіл газу, а кожен сьомий подолянин  затримує оплату на 2-3 місяці. Несвоєчасні розрахунки не дають можливості газорозподільній компанії проводити першочергові роботи на газопроводах Хмельниччини для  безперебійної  доставки газу споживачам.
Всього 165 грн. на місяць на 1 кілометр газопроводів передбачено на роботи з безпеки в діючому тарифі АТ "Хмельницькгаз"
Більше 5 років фінансування робіт з безпеки газорозподільної системи Хмельницької області  залишається на рівні, значно  нижчому  за необхідний. Водночас, 38% газорозподільних мереж  на Хмельниччині вже повністю зношені.
З початку року аварійна служба "Хмельницькгазу" виїжджала на понад 7 тис. викликів споживачів 
Служба екстреного реагування 104 АТ "Хмельницькгаз" з початку року виїжджала до споживачів 7100 разів та локалізувала, попередила виникнення аварійних ситуацій при використанні газу в побуті.
Збитки АТ "Хмельницькгаз" за перший квартал 2020 року вже склали 15,2  млн. гривень
За перший квартал 2020 року збитки газорозподільної компанії "Хмельницькгаз" згідно фінансової звітності підприємства склали 15,2  млн. гривень.
За послуги доставки газу споживачі Хмельниччини сплатили лише 62%  
Із введенням вимушених карантинних заходів,  на Хмельниччині критично знизився рівень розрахунків за послуги доставки газу. Водночас, багаторазово зросла важливість безвідмовної роботи всієї інфраструктури населених пунктів.
Більше 9 % споживачів газу Хмельниччини сплачуватимуть мінімальні суми за його доставку газу
Державний регулятор НКРЕКП своєю постановою затвердив мінімальний розмір плати за доставку. Дане рішення торкнеться нових споживачів, домогосподарств, які споживають газ менше дев’яти місяців і які не користувались газом. Таких на Хмельниччині  нараховується близько 34 тис. Відтак, розмір мінімального платежу у Хмельницькій області становитиме від 3,39 грн. до 27,31 грн. на місяць. Затверджені мінімальні суми діятимуть з 1 січня 2020 року.
Задля збереження трудового колективу - АТ "Хмельницькгаз" продовжуватиме діалог з Регулятором щодо підвищення зарплат газовиків
Вперше за багато років державний регулятор переглянув тариф на розподіл для АТ "Хмельницькгаз". Тож завдяки прийнятому НКРЕКП новому тарифу, газорозподільна компанія зможе до кінця року збільшити середню зарплату працівникам підприємства до 10 000 грн.
Підпишіться на наші повідомлення!