АТ "Хмельницькгаз"

Збитки АТ "Хмельницькгаз" за перший квартал 2020 року вже склали 15,2  млн. гривень
За перший квартал 2020 року збитки газорозподільної компанії "Хмельницькгаз" згідно фінансової звітності підприємства склали 15,2  млн. гривень.
За послуги доставки газу споживачі Хмельниччини сплатили лише 62%  
Із введенням вимушених карантинних заходів,  на Хмельниччині критично знизився рівень розрахунків за послуги доставки газу. Водночас, багаторазово зросла важливість безвідмовної роботи всієї інфраструктури населених пунктів.
Більше 9 % споживачів газу Хмельниччини сплачуватимуть мінімальні суми за його доставку газу
Державний регулятор НКРЕКП своєю постановою затвердив мінімальний розмір плати за доставку. Дане рішення торкнеться нових споживачів, домогосподарств, які споживають газ менше дев’яти місяців і які не користувались газом. Таких на Хмельниччині  нараховується близько 34 тис. Відтак, розмір мінімального платежу у Хмельницькій області становитиме від 3,39 грн. до 27,31 грн. на місяць. Затверджені мінімальні суми діятимуть з 1 січня 2020 року.
Задля збереження трудового колективу - АТ "Хмельницькгаз" продовжуватиме діалог з Регулятором щодо підвищення зарплат газовиків
Вперше за багато років державний регулятор переглянув тариф на розподіл для АТ "Хмельницькгаз". Тож завдяки прийнятому НКРЕКП новому тарифу, газорозподільна компанія зможе до кінця року збільшити середню зарплату працівникам підприємства до 10 000 грн.
Подоляни за доставку газу сплачуватимуть за окремим рахунком
В січні всі споживачі газу України та Хмельницької області зокрема, отримають окремі рахунки: один за спожитий газ, другий – за послугу з його доставки.
До кінця року АТ "Хмельницькгаз" відкриє ще 4 Центри обслуговування клієнтів
Починаючи з 2016 року, для споживачів газу Хмельницької області "Хмельницькгаз" відкрив уже сім Центрів обслуговування європейського зразка.
АТ "Хмельницькгаз" вклав майже 20 млн. у підготовку газорозподільної системи до зими
Фахівці АТ "Хмельницькгаз" провели повне технічне обстеження усіх газогонів та газорегуляторних пунктів області. Це забезпечить стабільну доставку природного газу до понад 400 тис сімей та біля 3 тис. підприємств та установ Хмельниччини. Вартість цих заходів склала близько 20 млн грн.
АТ "Хмельницькгаз" відкрив сьомий Центр обслуговування клієнтів
02 жовтня 2019 року для понад восьми тисяч споживачів природного газу Ізяслава та Ізяславського району запрацював новий сучасний Центр обслуговування клієнтів, який став уже сьомим у Хмельницькій області.
Збитки "Хмельницькгазу" зросли вдвічі, та досягли 480 млн.грн.
Збитки  АТ "Хмельницькгаз"  за 6 місяців 2019 року  склали 214 млн.грн., що на 122 млн.грн. більше, ніж торік. Відтак,  2019 рік став уже шостим роком поспіль, відколи держрегулятор встановив для газорозподільної компанії економічно необгрунтований тариф.
Споживачі газу Хмельниччини вже уклали 82% актів балансового розмежування
Віднедавна послуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж стали ринковими і проводяться лише на підставі укладених договорів. Тож згідно чинного законодавства, за стан газової системи будинків відповідають їх власники або балансоутримувачі.
Майже чверть споживачів газу Хмельниччини спілкуються з газовою компанією дистанційно, через Особистий кабінет
Більше трьох років для клієнтів АТ "Хмельницькгаз" функціонує онлайн-сервіс Особистий кабінет. За цей час біля 95 тис. подолян уже  переконались у мобільності та доступності Особистого кабінету, тому усі газові питання вирішують віддалено, не відвідуючи газові компанії та не стоячи у чергах. Лише за 2018 рік кількість користувачів Особистого кабінету зросла на третину, а з початку року перевагу сервісу віддали ще 3,5 тисячі клієнтів.
Підпишіться на наші повідомлення!