АТ "Чернігівгаз"

За перший квартал 2020 року "Чернігівгаз" зазнав збитків на 40 мільйонів гривень.
40 мільйонів гривень – такі збитки отримало АТ "Чернігівгаз" за перші три місяці 2020 року. Це сталося через затвердження НКРЕКП збиткового тарифу на перше півріччя - він покриває лише 82% собівартості послуги з доставки газу.
Рівень розрахунків за доставку газу на Чернігівщині в березні зменшився на 22 %
З початком карантину на Чернігівщині на 22% впав рівень розрахунків за послуги газопостачання.
Більше  100 тисяч споживачів АТ "Чернігівгаз" користуються дистанційними сервісами компанії
Кожен четвертий споживач природного газу в Чернігівській області нині передає показання лічильника та отримує миттєві консультації через онлайн – сервіси.
Для споживачів газу Чернігівщини відкрився одинадцятий сучасний центр обслуговування
5 грудня, відбулось відкриття нового Центру обслуговування клієнтів АТ "Чернігівгаз" в місті Мена.
В Чернігівській області за останні два місяці виявили 353 випадки крадіжок газу
З початку осені з боку побутових споживачі спеціалістами АТ "Чернігівгаз" виявлено більше 350 випадків порушень пов’язаних з обліком природнього газу, з яких 121 – пов’язані з втручанням в роботу засобу вимірювальної техніки (ЗВТ), 22 – несанкціоноване відновлення газопостачання. За вказані порушення фізичним особам-порушникам донараховано більше ніж 310 000 грн.
На що АТ "Чернігівгаз" направить кошти з нового тарифу
Новий тариф АТ "Чернігівгаз" на доставку газу дозволить компанії отримати необхідний ресурс для обслуговування та модернізації мереж. Саме це дозволить підвищити безпеку та безперебійність природного газу. Крім цього дасть можливість проводити безкоштовну заміну лічильників, сформувати обмінний фонд лічильників для населення.
"Чернігівгаз": Інформація щодо боргів за газ прем'єр - міністра не відповідає дійсності
Компанія "Чернігівгаз" повідомляє, що поширена сьогодні інформація щодо боргів за послуги з газопостачання новопризначеного прем`єр-міністра України Олексія Гончарука та його сім`ї, не відповідає дійсності.
Послугами центрів обслуговування "Чернігівгазу" скористалися 180 тис клієнтів
Впродовж січня-липня 2019 року клієнти "Чернігівгазу" звернулися до центрів обслуговування майже 180 тисяч разів. Близько 146 тис, або 81% контактів з клієнтами здійснено в нових модернізованих приміщеннях. Більше 41 тис прийомів - в обласному центрі.
В поточному році "Чернігівгаз" продіагностує близько 2,9 тис км газопроводів
З початку року АТ "Чернігівгаз" провело комплексно-приладове обстеження 975 км газових мереж. В ході діагностики спеціалістами компанії виявлено 700 м пошкоджених мереж та 20 витоків газу. Загалом, до кінця року заплановано перевірити 2844 км газогонів.
З початку року контролери "Чернігівгазу" зняли майже 250 тис показань лічильників
Впродовж 2019 року контролерами "Чернігівгазу" було зафіксовано 248,5 тис показань побутових лічильників. В середньому одному контролеру потрібно щомісяця обійти близько 3 тис домогосподарств. В масштабах області це складає 238 тис споживачів, або 70% від загальної кількості газифікованих домоволодінь з лічильниками.
Підпишіться на наші повідомлення!