АТ "Чернігівгаз"

"Чернігівгаз" передав до суду справи 292 боржників за розподіл газу
Станом на початок травня 88,5 тисяч споживачів заборгували 13,7 млн грн за отримані послуги з розподілу газу. АТ "Чернігівгаз" змушене стягувати ці борги у судовому порядку і наразі подало до суду 292 позови.
Чернігівгаз виконав понад сто реконструкцій
З початку року "Чернігівгаз" провів понад сто реконструкцій газових мереж на замовлення клієнтів. Минулого року компанія здійснила майже тисячу реконструкцій.
Половина викликів аварійної служби "Чернігівгазу" пов’язані з несправностями внутрішньобудинкових систем газопостачання
У 2020 році аварійні бригади "Чернігівгазу" виїздили на виклики 17,5 тисяч разів.
Споживачі газу на Чернігівщині більше 140 разів самовільно втручалися в системи газопостачання
За 2020 рік працівники АТ "Чернігівгаз" виявили 144 випадки втручань в системи газопостачання. Всі вони були підтверджені експертизами.
Тарифні збитки АТ "Чернігівгаз" за 2020 рік склали 64 мільйони гривень
Різке зростання цін на газ, який АТ "Чернігівгаз" купує для технологічних потреб за тарифні кошти, призвело до отримання збитків за підсумками 2020 року.
АТ "Чернігівгаз" попереджає про загрозу відключення від газопостачання 161 бюджетної установи в новостворених ОТГ
1 січня 2021 року втратять чинність договори на розподіл природного газу з низкою виконавчих органів місцевих рад. Їх правонаступники досі не уклали відповідні договори з Операторами ГРМ. Це ставить під загрозу постачання газу до бюджетних установ в новому році.
"Чернігівгаз" запобіг зриву опалювального сезону, який міг статися через борги тепловиків
Понад 17 мільйонів гривень – із такою загальною заборгованістю за розподіл газу три найбільших тепловики області увійшли в опалювальний сезон 2020/2021.
З початку року працівники АТ "Чернігівгаз" виявили більше 150  втручань у мережі, які загрожували безпеці
За 10 місяців 2020 року на Чернігівщині газовики виявили понад 150 втручань у газорозподільні системи споживачами, серед яких несанкціоновані приєднання та відновлення газоспоживання, пошкодження або втручання в роботу лічильників тощо. Такі втручання – це пряма загроза безпеці людей.
Борги за розподіл газу на Чернігівщині перевищили 28 мільйонів гривень
 "Борг населення станом на 1 жовтня – 11,2 мільйони. Тобто кожен 5-й споживач нині має заборгованість за розподіл. В середньому це близько 150 гривень по особовому рахунку. Якщо ми стягуватимемо ці борги примусово, то боржники сплачуватимуть ще й судові витрати, які можуть в десятки разів перевищувати суму самої заборгованості", - каже комерційний директор АТ "Чернігівгаз" Сергій Савченко.
На Чернігівщині 22 тисячі споживачів жодного разу не сплатили за розподіл газу
Борги побутових споживачів за доставку газу досягли 11 млн грн. Для порівняння, стільки ж коштують 6 тисяч побутових лічильників газу або 45 ШГРП, заміна яких входить у тариф.
Кожен третій клієнт "Чернігівгазу" боргує за доставку газу
Станом на 1 серпня не повністю розрахувалися за отриману послугу доставки газу понад 112 тисяч клієнтів "Чернігівгазу". У загальному не був сплаченим кожен третій рахунок.
142 грн на 1 кілометр газопроводів передбачено в тарифі для АТ "Чернігівгаз"
Фінансування робіт з безпеки мереж залишиться на рівні, нижчому за необхідний. При такому дефіциті за відсутності інвестицій до кінця року в Чернігівській області вичерпається термін експлуатації 432 км газопроводів і 10 газорегуляторних пунктів.
"Чернігівгаз" отримав майже півмільйона неідентифікованих платежів
442 тисячі гривень  за розподіл газу станом на 1 червня  АТ "Чернігівгаз" не змогло  зарахувати на особові рахунки споживачів. Така ситуація виникає, якщо при сплаті через банк або платіжний сервіс не вказані номер особового рахунку чи адреса. 
За перший квартал 2020 року "Чернігівгаз" зазнав збитків на 40 мільйонів гривень.
40 мільйонів гривень – такі збитки отримало АТ "Чернігівгаз" за перші три місяці 2020 року. Це сталося через затвердження НКРЕКП збиткового тарифу на перше півріччя - він покриває лише 82% собівартості послуги з доставки газу.
Рівень розрахунків за доставку газу на Чернігівщині в березні зменшився на 22 %
З початком карантину на Чернігівщині на 22% впав рівень розрахунків за послуги газопостачання.
Підпишіться на наші повідомлення!