Новини компаній

АТ "Вінницягаз"
35 тисяч споживачів замовили техобслуговування своїх мереж у Вінницягазу
На 1 грудня поточного року про безпеку газових мереж своїх будинків подбали понад 35 тисяч споживачів газу Вінниччини, уклавши договори на технічне обслуговування з АТ "Вінницягаз". Серед них - 32 тисячі власників приватних садиб і квартир, понад 900 багатоповерхівок та 2,3 тисяч підприємств, установ та організацій.
АТ "Рівнегаз"
"Рівнегаз" пропонує комплексну послугу  по заміні газових котлів на енергоефективні
У 2021 році АТ "Рівнегаз" запропонувало споживачам природного газу нову послугу—продаж газового обладнання. Нові зразки опалювальної техніки значно  енергоефективніші у порівнянні з котлами 10-15 річної давнини.
АТ "Криворіжгаз"
Криворіжгаз: 80% клієнтів оплачують доставку газу
Станом на 1 грудня 80% клієнтів АТ "Криворіжгаз" вчасно оплатили послугу розподілу газу. Інші споживачі затримують оплату рахунків. Сума заборгованості постійно зростає і станом на початок грудня загальна сума боргу побутових споживачів складає 3,7 млн гривень.
АТ "Закарпатгаз"
Закарпатгаз: з початку року встановлено 36 ШГРП RGC Production
У поточному році фахівці АТ "Закарпатгаз" встановили 36 нових газорегуляторних пункти шафового типу (ШГРП). Саме це обладнання регулює тиск газу в системі, аби побутові газові прилади працювали справно та безперебійно.
АТ "Закарпатгаз"
12,5 тисяч виїздів здійснили аварійники АТ "Закарпатгаз" з початку цього року
На Закарпатті в цілодобовому режимі та за будь-яких погодних умов працюють 11 бригад аварійної служби АТ "Закарпатгаз".
АТ "Хмельницькгаз"
АТ "Хмельницькгаз": відкрито клієнтський простір у м. Дунаївцях
У м. Дунаївці відкрито 104.ua клієнтський простір для 20 тисяч споживачів природного газу. Відтепер, у сучасному центрі обслуговування за лічені хвилини можна отримати кваліфіковану консультацію з будь-яких газових питань, або ж придбати сертифіковане газове обладнання від кращих світових виробників.  
АТ "Дніпропетровськгаз"
Дніпропетровськгаз відкрив новий 104.ua клієнтський простір у Верхньодніпровську
У м. Верхньодніпровськ Кам’янського району відкрили центр обслуговування споживачів газу – 104.ua клієнтський простір. Отримати необхідні послуги та консультації у ньому зможуть не лише 30 тисяч родин міста, а й усі жителі Дніпропетровської області - клієнти АТ "Дніпропетровськгаз".
TAS Life
Хто має платити за лікування та реабілітацію співробітників?
Працівники часто нехтують вимогами інструкцій з охорони праці та порушують правила безпеки, адже за даними Державної служби України з питань праці, понад 70% нещасних випадків зі смертельним наслідком сталися з організаційних причин.
АТ "Закарпатгаз"
200 тис грн сплатила закарпатка за несанкціонований відбір природного газу
За 10 місяців поточного року спеціалістами АТ "Закарпатгаз" виявлено майже майже 700 випадків крадіжок природного газу на загальну суму понад 3 млн грн. Це на 5% (31 випадок) більше, а ніж за аналогічний період минулого року. Станом на початок листопада, порушники уже відшкодували збитки і сплатили суму у розмірі 2,4  млн грн.
АТ "Криворіжгаз"
"Криворіжгаз" встановив 15 нових ШГРП у Кривому Розі та Криворізькому районі
За останні три роки модернізовано 19 газорегуляторних пунктів та 15 шафових газорегуляторних пунктів. Крім того, здійснено низку інших робіт, які забезпечують майже 300 тис. клієнтів стабільною доставкою природного газу.
АТ "Чернівцігаз"
На Буковині зафіксовано 164 факти незаконного споживання газу
З початку року АТ "Чернівцігаз" виявило 164 випадки несанкціонованого відбору газу. З них 3 - шляхом врізання в систему газопостачання, що є особливо небезпечним. Загалом, за спожитий, але неоплачений газ, порушники мають відшкодувати понад 2 млн гривень.
АТ "Сумигаз"
На Сумщині 94 тисячі домогосподарств заборгували за доставку газу
Понад 90 тисяч споживачів природного газу області ігнорують питання оплати за спожиту послугу. Сума заборгованості перед газорозподільною компанією АТ "Сумигаз" сягає 14 млн грн. До недобросовісних платників буде застосовано стягнення боргів у судовому порядку, тож клієнти можуть понести додаткові фінансові витрати.
Громадський рух «Вільна Нація»
Об`єднати громадськість в єдину платформу рішучої дії – П.Янцен
«Відповідальність за майбутнє України лежить на кожному українцеві і саме від українців залежить, якою держава буде завтра» - у цьому переконаний Голова громадського руху «Вільна Нація», Павло Янцен.
Parfums.ua
allo.ua
Ціни пробили дно – як проходить Чорна П'ятниця в АЛЛО