Новини компаній

ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут"
На Прикарпатті на чверть зросли онлайн платежі за газ
У 2018 році понад 40 тис. клієнтів ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" розрахувались за газ через онлайн сервіси компанії. Це на 25% більше, ніж у 2017 році.
ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут"
"Дніпропетровськгаз збут" повідомив 170 тис боржників про припинення поставок газу
Протягом 2018 року клієнти ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" майже в 1,5 рази збільшили неплатежі за газ. Загальна заборгованість жителів регіону сягнула 2,8 млрд. грн. Найбільші суми за спожитий природний газ боргують заможні власники приватних домоволодінь.
ПАТ "Вінницягаз"
Обсяги розподіленого газу на Вінниччині у 2018 році зменшились на 5%
У 2018 році обсяги розподілу природного газу ПАТ "Вінницягаз" склали майже 782 млн м куб. Порівняно з 2017 роком обсяги споживання блакитного палива на Вінниччині зменшились на 5 %.
ПАТ "Миколаївгаз"
Основні кошти ПАТ "Миколаївгаз" в 2019 році направить на ремонт мереж і установку лічильників
НКРЕКП затвердила інвестпрограму ПАТ "Миколаївгаз" на 2019 рік у розмірі 20,5 млн гривень. Це приблизно в 3,5 рази менше від реальних потреб компанії.
ПАТ "Дніпрогаз"
Державний регулятор затвердив План розвитку ПАТ "Дніпрогаз" на 2019 рік
Компанія спрямує 46,2 млн. грн. на модернізацію газотранспортної системи Дніпра та Дніпровського району.
ПАТ "Львівгаз"
У 2018 році контакт-центр Львівгазу опрацював 2,4 млн звернень споживачів
Клієнти ПАТ "Львівгаз" за 12 місяців 2018 року звернулись до контакт-центру компанії 2,4 млн разів.
ПАТ "Волиньгаз"
НКРЕКП затвердила інвестиційну програму ПАТ "Волиньгаз" на 2019 рік
ПАТ "Волиньгаз" цього року направить майже 27 мільйонів гривень на модернізацію газорозподільних мереж області. Основні напрямки: індивідуальні лічильники та заміна обладнання.
ПАТ "Івано-Франківськгаз"
Промисловість та населення в лідерах по скороченню споживання газу на Прикарпатті
Об’єми споживання природного газу в Івано-Франківський області продовжують скорочуватися. Так, у 2018 році на Прикарпатті було спожито 660 млн. куб. блакитного палива, це на 6% менше у порівнянні з 2017 р. Зменшення обсягів розподілу газу відбулося за рахунок промисловості та населення. Натомість, традиційно, релігійні організації продовжують нарощувати об’єми споживання.
ПАТ "Запоріжгаз"
ПАТ "Запоріжгаз" встановить 14 тисяч індивідуальних лічильників у 2019 році
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг затвердила інвестиційну програму ПАТ "Запоріжгаз" на 2019 рік. Всього на інвестиційну програму виділено 56,6 млн грн, що в приблизно вдвічи менше реальних потреб. В документі найбільшими статтями витрат є технічна модернізація мережі та індивідуальні лічильники.
ПАТ "Чернігівгаз"
НКРЕКП затвердила "Чернігівгазу" план розвитку на рівні минулого року
ПАТ "Чернігівгаз" спрямує впродовж 2019 року 35,6 млн грн на заміну та ремонт обладнання систем газопостачання регіону в рамках затвердженої Нацкомісією інвестпрограми. 55% із цієї суми піде на заміну непридатних лічильників газу та створення обмінного фонду приладів обліку.
ПАТ "Дніпропетровськгаз"
Дніпропетровськгаз відкрив четвертий Центр обслуговування клієнтів
28 грудня у місті Нікополь розпочав роботу новий Центр обслуговування клієнтів ПАТ "Дніпропетровськгаз". Відтепер понад 55 тисяч споживачів природного газу із міста та прилеглих районів зможуть отримувати якісні консультації з будь-якого питання, пов’язаного із газопостачанням.
Українська енергетична біржа
Мінекономрозвитку оприлюднило рекомендації щодо зміни ціни на природний газ
Мінекономрозвитку оприлюднило рекомендації щодо зміни ціни на природний газ у публічних закупівлях з врахуванням котирувань європейського хабу та Української енергетичної біржі
Українська народна премія
Українська народна премія - 2018: оголошено переможців
Українці варті найкращого – ці слова стали гаслом проекту "Українська народна премія" основною метою якого є визначення найкращих товарів та послуг, представлених на українському ринку.
ЛІГА ПЕНСІЯ
Група Компаній "ЛІГА" інвестує в недержавне пенсійне забезпечення
Група Компаній "ЛІГА" збільшує перелік напрямків бізнесу. У серпні 2018 року компанія "ЛІГА ПЕНСІЯ" придбала 100 % прав власності відкритого недержавного пенсійного фонду "Взаємодопомога" — одного з перших українських фондів.
Inkerman
Вина Inkerman були високо оцінені міжнародними експертами на IV Виноробному форумі
Вина Inkerman були високо оцінені міжнародними експертами у рамках дегустації, що пройшла на IV-му Виноробному форумі.