Новини компаній

PROMO
Стартував Всеукраїнський проект "STOP corruption" в сфері аграрного бізнесу
Inpoland
Переезд в Польшу: почему так поступают все чаще?
Представлены основные причины переезда в Польшу от http://inpoland.com.ua/.
Д.Магазин
Скетчбуки от Д.Магазина доказывают: рисование – не талант, а навык
Не справившись с изображением куриных ног у избушки или перспективы дворца Дожей, мы теряли веру в себя и откладывали любимое занятие в шкаф, на пыльную полку к “недоступным вещам”.
PROMO
Напиток с ароматом легенды
История кофейного напитка насчитывает не одну сотню лет. С особого питья йеменских монахов он превратился в один из обязательных обрядов нашего утра, обеденного перерыва или романтического свидания.
Товарна біржа "Українська енергетична біржа"
УЕБ: ціна на скраплений газ зростає на фоні фундаментальних факторів
Товарна біржа "Українська енергетична біржа" провела аукціон з продажу скрапленого газу ПАТ "Укргазвидобування", в ході якого було реалізовано 5 180 тонн скрапленого газу в ціновому діапазоні 20 102 — 20 617 грн/т. Всього за торгову сесію було укладено 130 угод.
ПАТ "Укргазвидобування"
Укргазвидобування вперше через электронні торги продало ресурс за формулою ціноутворення Platt’s + диференціал
ПАТ "Укргазвидобування" (УГВ) у понеділок, 5 вересня, провела успішні торги з поставкою нафтопродуктів на зовнішні ринки в електронній торговій системі Української енергетичної біржі. Всього на торги було запропоновано 4 000 тонн фракції бензолвмісної зі ст. Шебелинка за експортними напрямками.
Товарна біржа "Українська енергетична біржа"
УЕБ запровадила новий інструмент торгів на ринку нафтопродуктів
На ТБ "Українська енергетична біржа" (УЕБ) було розроблено та успішно впроваджено новий інструмент для торгівлі, що немає аналогів в Україні серед усіх товарних бірж.
lifecell
Який з тарифів 3G обрати?
Антимонопольний комітет України
Біржові котирування є зручним інструментом моніторингу ринку нафтопродуктів — Антимонопольний комітет України
Результати біржових торгів у розвинених країнах є вагомим фактором під час аналізу ринку антимонопольними органами. Під час аукціону з реалізації скрапленого газу на УЕБ був присутнім державний уповноважений Антимонопольного комітету України Валерій Полюхович, який пересвідчився у прозорості проведених торгів та відсутності дискримінації чи змови їх учасників.
PROMO
ЖК "Лісовий квартал" – кращий житловий комплекс України в 2015 році
ПАТ "Укргазвидобування"
ПАТ "Укргазвидобування": перспективи розвитку українського ринку нафтопродуктів обговорили на круглому столі
У рамках круглого столу "Європейська якість нафтопродуктів вітчизняного виробництва: реалії, можливості, перспективи", який відбувся 13 липня 2016 року, представники ПАТ "Укргазвидобування" обговорили перспективи розвитку галузі з іншими учасниками ринку.
Euronet Worldwide
Євронет розширює незалежну мережу депозитних терміналів у Європі
Euronet Worldwide (NASDAQ: EEFT), провідний провайдер платіжних послуг з усього світу, оголошує про подальше розширення незалежної мережі депозитних терміналів з функцією ресайклінгу по всій Європі.
Доски объявлений GO!
Як використати оголошення Києва для реклами бізнесу?
Сучасний бізнес нерозривно пов'язаний з Інтернетом. Щоб добитися успіху, треба обов'язково просувати товари і послуги в мережі. Цей аспект узяли до уваги не лише рекламні агентства, але і компанії, які займаються розкруткою сайтів і контекстною рекламою.
PROMO
Продукты с доставкой на дом – идеальное решение для жаркого лета
Samsung Electronics Co., Ltd
Samsung роздасть 1 млн гривень українським розробникам