Новини компаній

ПАТ "Укргазвидобування"
Укргазвидобування вперше через электронні торги продало ресурс за формулою ціноутворення Platt’s + диференціал
ПАТ "Укргазвидобування" (УГВ) у понеділок, 5 вересня, провела успішні торги з поставкою нафтопродуктів на зовнішні ринки в електронній торговій системі Української енергетичної біржі. Всього на торги було запропоновано 4 000 тонн фракції бензолвмісної зі ст. Шебелинка за експортними напрямками.
Товарна біржа "Українська енергетична біржа"
УЕБ запровадила новий інструмент торгів на ринку нафтопродуктів
На ТБ "Українська енергетична біржа" (УЕБ) було розроблено та успішно впроваджено новий інструмент для торгівлі, що немає аналогів в Україні серед усіх товарних бірж.
lifecell
Який з тарифів 3G обрати?
Антимонопольний комітет України
Біржові котирування є зручним інструментом моніторингу ринку нафтопродуктів — Антимонопольний комітет України
Результати біржових торгів у розвинених країнах є вагомим фактором під час аналізу ринку антимонопольними органами. Під час аукціону з реалізації скрапленого газу на УЕБ був присутнім державний уповноважений Антимонопольного комітету України Валерій Полюхович, який пересвідчився у прозорості проведених торгів та відсутності дискримінації чи змови їх учасників.
PROMO
ЖК "Лісовий квартал" – кращий житловий комплекс України в 2015 році
ПАТ "Укргазвидобування"
ПАТ "Укргазвидобування": перспективи розвитку українського ринку нафтопродуктів обговорили на круглому столі
У рамках круглого столу "Європейська якість нафтопродуктів вітчизняного виробництва: реалії, можливості, перспективи", який відбувся 13 липня 2016 року, представники ПАТ "Укргазвидобування" обговорили перспективи розвитку галузі з іншими учасниками ринку.
Euronet Worldwide
Євронет розширює незалежну мережу депозитних терміналів у Європі
Euronet Worldwide (NASDAQ: EEFT), провідний провайдер платіжних послуг з усього світу, оголошує про подальше розширення незалежної мережі депозитних терміналів з функцією ресайклінгу по всій Європі.
Доски объявлений GO!
Як використати оголошення Києва для реклами бізнесу?
Сучасний бізнес нерозривно пов'язаний з Інтернетом. Щоб добитися успіху, треба обов'язково просувати товари і послуги в мережі. Цей аспект узяли до уваги не лише рекламні агентства, але і компанії, які займаються розкруткою сайтів і контекстною рекламою.
PROMO
Продукты с доставкой на дом – идеальное решение для жаркого лета
Samsung Electronics Co., Ltd
Samsung роздасть 1 млн гривень українським розробникам
Samsung Electronics Co., Ltd
"Samsung Electronics Украина" обещает вознаграждение за информацию о неофициальном импорте
"Samsung Electronics Украина" продолжает борьбу с импортом неофициальных телевизоров Smart TV. Компания предлагает вознаграждение в сумме 100 грн. за предоставление необходимых данных о неофициально импортированных телевизорах 2016 года производства
Samsung Electronics Co., Ltd
Samsung продаст сто уникальных смартфонов Galaxy S7 edge Injustice Edition
Акваполіс
Набридло чистити басейн? Довірте це завдання роботу
Aquatron Pool-Rover S2 50B — недорогий та компактний робот-пилосос, здатний взяти на себе усі клопоти, пов’язані з підтриманням ідеальної чистоти вашого басейну. Користуватися цим девайсом дуже зручно, а керувати ним зможе навіть дитина. Робот-пилосос не лише видаляє забруднення з дна басейну, а й фільтрує воду.
PROMO
Продажа долгового портфеля
Товариство з обмеженою відповідальністю "Юніверсал Моторз Груп"
Корпорація "УкрАВТО" презентує нову послугу на ринку автомобілів з пробігом – "АвтоХІТ"
Корпорація "УкрАВТО", в рамках найдравовішої автоподії 2016 року – Столичного Автошоу – заявляє про початок діяльності з продажу автомобілів з пробігом під егідою "АвтоХІТ".