АТ "Вінницягаз"

У Вінниці відкрили сучасний Центр навчання та розвитку РГК
24 грудня АТ "Вінницягаз" відкрив третій в Україні Центр навчання та розвитку під брендом РГК. Це сучасний інноваційний простір для навчання та підвищення кваліфікації газовиків. Вони вдосконалюватимуть свої навички для покращення якості надання послуг клієнтам. Подібні центри уже функціонують в Івано-Франківську та Харкові.
Майже 6 тис. км мереж обстежив Вінницягаз в поточному році
АТ "Вінницягаз" з початку року провів комплексне приладове обстеження 5 800 км газорозподільних мереж Вінниччини.
73 відсотки споживачів газу Вінниччини сплачують за доставку газу вчасно
Станом на 1 листопада поточного року близько 73 відсотки споживачів газу у Вінницькій області своєчасно сплачують доставку газу.
Понад 1000 споживачів газу замовили безкоштовне обстеження мереж своїх домівок у "Вінницягаз"
Дбаючи про безпеку споживачів газу, компанія "Вінницягаз" з 1 по 30 вересня провела акцію для своїх клієнтів. Усі, хто сплатив у вересні за розподіл газу до кінця року, мали можливість отримати фахове технічне обстеження газових мереж своєї оселі безкоштовно.
"Вінницягаз" безкоштовно обстежить газові мережі споживачів, які оплатять розподіл газу по кінець року
Дбаючи про безпеку клієнтів, АТ "Вінницягаз" проводить акцію. Всі, хто в вересні сплатить за розподіл газу по грудень 2020 року включно, зможуть безоплатно обстежити газові мережі своїх квартир чи приватних будинків.
54 мільйони гривень боргують споживачі Вінниччини за доставку газу
Споживачі газу Вінницької області на 1 серпня поточного року заборгували за доставку газу майже 54 млн грн. Кожен десятий споживач не заплатив ще жодного разу, а кожен п’ятий затримує оплату на 2-3 місяці.
99 грн. на 1 км газопроводів передбачено на безпеку мереж в діючому тарифі АТ "Вінницягаз"
Фінансування робіт з безпеки мереж в діючому тарифі на розподіл газу для АТ "Вінницягаз" становить менше третини від потреби.
85 % непобутових споживачів газу Вінниччини віддали перевагу в обслуговуванні власних мереж Вінницягазу
85% споживачів газу Вінницької області з числа юридичних осіб уклали з АТ "Вінницягаз" договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових  мереж. З 2019 року послуга надається на ринкових умовах, забезпечує належний стан мереж та безпеку в користуванні газом для споживачів.
4,3  тис. виїздів здійснила аварійна служба "Вінницягаз" з початку року
За 4 місяці 2020  року аварійно-диспетчерська служба АТ "Вінницягаз" здійснила 4,3 тис. виїздів за викликами "104". З них у 87 % аварійних заявок виявлені та ліквідовані витоки газу.
Рівень розрахунків за розподіл газу на Вінниччині у березні склав 60%
Рівень розрахунків за надані послуги розподілу газу на Вінниччині у березні склав лише 60 %.
135 тисяч споживачів газу Вінниччини користуються Особистим кабінетом на 104.ua
Особистий кабінет на сайті 104.ua на 1 березня 2020 року зареєстрували близько 135 тисяч побутових споживачів газу Вінницької області. У січні-лютому кількість нових користувачів сервісу зросла майже на 24 тисячі. Це свідчить про зручність та доступність Особистого кабінету у користуванні.
В 1 кварталі 2020 року споживачі з автономним опаленням Вінниччини сплатять за доставку газу удвічі менше
За перших три місяці поточного року споживачі газу Вінниччини, що використовують газ для опалення будинків, платитимуть за доставку газу на 43 % менше, ніж в першому кварталі 2019 року.
Новий тариф на доставку газу для АТ "Вінницягаз" збитковий
Регулятор вперше за останні п’ять років "зрушив" питання необґрунтованих тарифів для операторів ГРМ з мертвої точки.
Майже 554 млн кубометрів газу розподілено споживачам Вінниччини за 11 місяців поточного року
За січень - листопад 2019 року АТ "Вінницягаз" розподілено близько 554 млн м куб. блакитного палива споживачам регіону. Це на 17 % менше, ніж за аналогічний період минулого року.
Майже 5 тисяч суб’єктів господарювання Вінниччини забезпечують належне обслуговування власних газових мереж
Суб’єкти господарювання Вінниччини, які споживають природний газ, забезпечують належне технічне обслуговування власних газових мереж.
Підпишіться на наші повідомлення!