АТ "Рівнегаз"

Понад 2,2 тис договорів на технічне обслуговування підписано з АТ "Рівнегаз" у 2019 році
Більше 2,2 тис юридичних та фізичних осіб Рівненщини уклали договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж з АТ "Рівнегаз". З 2019 року ця послуга надається на ринкових умовах. Вона дозволяє здійснюєти контроль за станом газових мереж, їх обслуговування та заходи для безпеки споживачів.
Як на Рівненщині змінилася плата за доставку газу?
З 1 липня 2020 року почав діяти другий етап приведення тарифу на розподіл газу до економічно обґрунтованого рівня. Замість обіцяних 20%  на Рівненщині зростання склало лише 3%.  
Клієнти "Рівнегазу" можуть передати показання лічильників з фото через Viber
Через чат-бот 7104ua у месенджері Viber клієнти АТ "Рівнегаз" можуть підтвердити передані показання лічильників газу фотографією. Після введення показань з клавіатури телефону чат-бот пропонує споживачу завантажити фото лічильника. Додати знімок приладу обліку швидко та зручно можна з галереї смартфону.
АДС АТ "Рівнегаз" понад півтори тисячі разів виїжджали на виклики за період карантину
Лише у травні аварійно-диспетчерська служба АТ "Рівнегаз разів 445 разів виїжджала  на виклики клієнтів.  З початку введення карантину тобто із 16 березня кількість звернень на АДС  становить понад півтори тисячі.
На Рівненщині обсяги споживання газу на  з початку 2020 року зменшилися на 10%
Загальний обсяг споживання газу на Рівненщині за чотири місяці 2020 року склав 185,2 млн. куб. м, що на 9,5% менше, ніж за аналогічний період 2019 року.
На 50% збільшилась кількість онлайн платежів за доставку газу на Рівненщині
З 1 березня по 27 квітня понад 33,3 тисячі абонентів скористалися онлайн-сервісами для оплати послуг за доставку газу, сплативши майже 5 млн. грн. Тоді як за січень-лютий цього року кількість платників, яка віддала перевагу такому виду розрахунків була вдвічі меншою.
Рівень розрахунків за доставку газу на Рівненщині в березні зменшився на 13%
З початком карантину в Рівненській області на 13% впав рівень розрахунків за послуги газопостачання. В умовах карантину, коли сім’ї знаходяться вдома і цілодобово користуються газом та іншими комунальними послугами, важливість безвідмовної роботи всієї критичної інфраструктури зросла в рази. Працівники АТ "Рівнегаз" роблять все, щоб забезпечити безперебійне і безаварійне газопостачання, сподіваючись на розуміння і підтримку споживачів.
АТ "Рівнегаз": регулятор встановив мінімальну плату за доставку газу
НКРЕКП затвердило мінімальний розмір плати за доставку. Рішення торкнеться нових споживачів, домогосподарств, які споживають газ менше дев’яти місяців і які не користувались газом.
У поточному році лічильники замінятимуть за рахунок Рівнегазу
У 2020 році Рівнегаз замінить близько 3,5 тис лічильників газу. Йдеться про ті прилади обліку, які не пройдуть чергову повірку. Цього року в Рівненській області планують повірити 32 тисячі лічильників.
АТ "Рівнегаз" продовжуватиме діалог з Регулятором щодо підвищення зарплат газовиків до середніх по промисловості
Нові тарифи на доставку газу дозволять АТ "Рівнегаз" збільшити середню зарплату на підприємстві на 18%. Але рівень оплати праці співробітників залишається нижчим за середні зарплати в промисловості по області. АТ "Рівнегаз" продовжуватиме конструктивний діалог з НКРЕКП, щоб газовики мали достойну оплату праці.
За 1 квартал 2020 року споживачі АТ "Рівнегаз" з автономним опаленням сплатять за доставку газу на 40% менше аналогічного періоду минулого року
Споживачі природного газу Рівненської області  у першому кварталі 2020 року на 40% скоротять витрати за розподіл газу у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Адже помісячний платіж за доставку газу буде однаковим впродовж всього року.  
Плата за доставку газу з січня за окремим рахунком
З січня 2020 року Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики та комунальних послуг прийняла рішення виділити плату за розподіл газу із загальної платіжки.
Вперше за останні 4 роки для АТ "Рівнегаз" переглянули  тариф на розподіл газу
З 1 січня 2020 року новий тариф на послуги з розподілу природного газу для споживачів Рівненщини становить 1,00 грн без ПДВ. І хоча рішення регулятора про підвищення тарифу є прогресом за останні кілька років, він не покриває витрати підприємства.
П’ятий центр обслуговування клієнтів розпочав роботу на Рівненщині
20 грудня у місті Березне урочисто відкрили центр обслуговування клієнтів АТ "Рівнегаз".
Споживачів, які відмовляються від установки лічильників газу за рахунок АТ "Рівнегаз", переведуть на граничні норми споживання газу
АТ "Рівнегаз" активізувало роботу з установки безкоштовних лічильників газу побутовим споживачам.
Підпишіться на наші повідомлення!