АТ "Рівнегаз"

АТ "Рівнегаз" повністю завершило процедуру анбандлінгу
АТ "Рівнегаз" вийшов із засновників компанії-постачальника ТОВ "Рівнегаз Збут". Таким чином було виконано всі умови анбандлінгу згідно Директиви 2009/73/ЄС.
Двісті клієнтів довірили реконструкцію "Рівнегазу"
Від початку 2021 року реконструкцію системи газопостачання здійснили 193 клієнти АТ "Рівнегаз". У 2020 році послугу реконструкції у газової компанії замовили 700 споживачів блакитного палива.
"Рівнегаз" здійснив підключення та реконструкцію на 1300 об'єктах
Фахівці АТ "Рівнегаз" щорічно проводять реконструкцію систем газопостачання на близько 700 об'єктах.
80% викликів аварійної служби "Криворіжгазу" пов’язані з несправностями внутрішньобудинкових систем газопостачання
У першому кварталі 2021 року аварійно-диспетчерська служба АТ "Криворіжгаз" прийняла від споживачів майже 2 тис. заявок, з яких 1861 про витік газу.
"Рівнегаз" минулоріч уклав понад 2 тис договорів на обслуговування газових мереж
У 2020 році 2146 юридичних осіб та ОСББ уклали договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж з АТ "Рівнегаз".
Понад 167 тис. споживачів "Рівнегазу" користуються онлайн-сервісами компанії
Найпопулярнішими сервісами, які пропонує АТ "Рівнегаз" своїм клієнтам, є особистий кабінет на сайті 104.ua та Viber-бот 7104. На даний час ними користуються майже 65% клієнтів газорозподільної компанії.
У 2020 році "Рівнегаз" обстежив понад 10 тисяч км газопроводів
В минулому році  працівники АТ "Рівнегаз" провели комплексне приладове обстеження 10,2 тис. км газопроводів та вводів. Фахівці виявили та ліквідували понад 809 пошкоджень ізоляції та 132 підземних витоків природного газу. 72 витоки на вводах, перевірка герметичності за допомогою свердловин 363,3 тис. шт.
АТ "Рівнегаз" попереджає про загрозу відключення газопостачання бюджетних установ в новостворених ОТГ
В 2020 році на Рівненщині проведено адміністративно-територіальну реформу, відповідно до якої реорганізовано райони області та утворено нові об"єднані громади. Однак, об’єкти бюджетної та соціальної сфери новоутворених районів дотепер не уклали договорів на розподіл та постачання природного газу в 2021 році. Водночас, згідно з умовами діючого законодавства за відсутності договорів та виділених номінацій заборонено відбір газу споживачами з газорозподільної системи. Тобто, АТ "Рівнегаз" буде вимушене припинити газопостачання споживачам.
З початку року "Рівнегаз" повірив понад 22,3 тисяч лічильників газу
Спільно з представниками ДП "Рівнестандартметрологія" спеціалісти АТ "Рівнегаз" за 11 місяців 2020 року провели повірку 22,3 тисяч побутових лічильників газу. Близько 22% приладів були визнані непридатними через невідповідність вимірювальних характеристик.
"Рівнегаз" підготував газорозподільну систему до опалювального сезону
В цьому році компанія направила 20,0 млн гривень на забезпечення безперебійної та безаварійної роботи системи газопостачання в осінньо-зимовий період.
Аварійники "Рівнегазу" понад 6600 разів виїжджали на виклики споживачів з початку року
Протягом 9 місяців 2020 року аварійно-диспетчерська служба АТ "Рівнегаз" прийняла від споживачів 6607 заявок, з яких майже 4200 витоки газу.
19,4 тис пільговиків та субсидантів Рівненщини, які боргують розподіл газу за  можуть залишитися без субсидії
Борги за доставку газу домоволодінь Рівненської області, які отримують субсидії та пільги, сягнули 3,1 млн грн. Уже цієї осені ці майже 19,4тисячі споживачів природного газу ризикують залишитися без субсидії чи пільги, а після завершення карантинних заходів – без розподілу газу до домівок.
59 мільйонів гривень боргують споживачі Рівненщини за доставку газу
Станом на 1 серпня поточного року споживачі газу Рівненщини заборгували за доставку газу майже 59 млн грн. Кожен дев`ятий не заплатив ще жодного разу, а кожен п’ятий споживач затримує оплату на 2-3 місяці.
Понад 2,2 тис договорів на технічне обслуговування підписано з АТ "Рівнегаз" у 2019 році
Більше 2,2 тис юридичних та фізичних осіб Рівненщини уклали договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж з АТ "Рівнегаз". З 2019 року ця послуга надається на ринкових умовах. Вона дозволяє здійснюєти контроль за станом газових мереж, їх обслуговування та заходи для безпеки споживачів.
Як на Рівненщині змінилася плата за доставку газу?
З 1 липня 2020 року почав діяти другий етап приведення тарифу на розподіл газу до економічно обґрунтованого рівня. Замість обіцяних 20%  на Рівненщині зростання склало лише 3%.  
Підпишіться на наші повідомлення!