Новини компаній

GoBeauty
Франшиза від GoBeauty Studios – Ваша можливість заробляти на нерухомості
WhiteBIT
Цифрова гігієна та правила надійного зберігання коштів на WhiteBIT
У сучасному криптоцифровому просторі користувачі дедалі частіше довіряють зберігання коштів централізованим платформам, таким як WhiteBIT. Платформи відповідають за безпеку активів, для чого вживають необхідних заходів. У тому числі спрямованих на додатковий захист облікових записів.
АТ "Харківгаз"
Бюджетні установи та організації Харківської області мають укласти договори з постачальниками газу
Наразі в Харківській області укладено 294 договори на розподіл природного газу з бюджетними установами та організаціями різних джерел фінансування.
АТ "Чернігівгаз"
В Чернігові відкрито п’ятий РГК Освітній простір
На базі АТ "Чернігівгаз" відкрили РГК Освітній простір. Він став п’ятим в мережі, яка нараховуватиме 16 подібних закладів в Україні.
АТ "Миколаївгаз"
"Миколаївгаз": з початку року виявлено 17 крадіжок газу
За десять місяців 2021 року АТ "Миколаївгаз" зафіксувало 17 випадків несанкціонованого використання газу побутовими споживачами шляхом самовільної врізки до систем газопостачання.
АТ "Закарпатгаз"
Ігнорував щомісячний платіж у 612 грн — сплати понад 10 тис грн: рішення суду на користь Закарпатгазу
Тячівський районний суд задовольнив позов АТ "Закарпатгаз" до жителя с. Тересва про стягнення заборгованості за надану послугу з розподілу газу.
АТ "Івано-Франківськгаз"
"Івано-Франківськгаз" встановив 54 нових ШГРП виробництва RGC Production
На Івано-Франківщині прикарпатські газовики цього року замінили 54 старих зношених шафових газорегуляторних пункти (ШГРП) на нові, виробництва RGC Production. Нове обладнання забезпечує стабільну та безперебійну подачу газу до осель 24 тисяч споживачів компанії.
АТ "Сумигаз"
"Сумигаз": понад чотири тисячі клієнтів замовили послугу з техобслуговування внутрішніх мереж
На початок листопада 4,1 тисяч споживачів газу замовили у АТ "Сумигаз" послугу з технічного обслуговування внутрішніх газових мереж у квартирах та приватних будинках.
АТ "Рівнегаз"
Рівнегаз закликає споживачів подбати про безпеку
З початку року до аварійно-диспетчерськаої служби АТ "Рівнегаз" надійшло 8,8 тис. викликів. З них 70% пов’язані з витоками газу на внутрішньобудинкових мережах. Тому Рівнегаз закликає власників домоволодінь подбати про стан газових мереж у оселі для власної безпеки.
АТ "Житомиргаз"
"Житомиргаз" спільно з правоохоронцями виявили несанкціоноване втручання підприємства до газорозподільних мереж
Під час проведення робіт з діагностики та обстеження газорозподыльних мереж у м. Бердичів працівниками АТ "Житомиргаз" виявлено несанкціоноване втручання у діючі газорозподільні мережі юридичною особою.
АТ "Волиньгаз"
"Волиньгаз": з початку року здійснено повірку 10 тисяч лічильників       
Спільно з представниками ДП "Волиньстандартметрологія" спеціалісти АТ "Волиньгаз" за 10 місяців 2021 року виконали повірку більше 10 тисяч побутових лічильників газу. Близько 33 % приладів були визнані непридатними через невідповідність вимірювальних характеристик.
АТ "Вінницягаз"
Вінницягаз закликає споживачів підготувати газові мережі до зими
14 тис. викликів прийняла аварійно-диспетчерська служба АТ "Вінницягаз" за 10 місяців поточного року. 85 % викликів пов’язані з витоками газу на внутрішньобудинкових мережах. Тож власникам  будівель та споруд задля власної безпеки потрібно подбати про стан газових мереж у оселі.
АТ "Дніпропетровськгаз"
Дніпропетровськгаз: 20 тис споживачів замовили технічне обслуговування внутрішніх мереж
З початку 2021 року АТ "Дніпропетровськгаз" уклав майже 20 тисяч угод з клієнтами про надання послуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж. Послуга передбачає обстеження внутрішньої газової системи для безпечного користування та запобігання виникнення аварійних ситуацій.
АТ "Закарпатгаз"
Закарпатгаз безкоштовно замінив 9 тисяч лічильників споживачам
З початку року АТ "Закарпатгаз" провів повірку понад 14 тисяч  побутових лічильників. Із них майже 9 тисяч замінено безкоштовно.
АТ "Дніпрогаз"
З початку року "Дніпрогаз" повірив 11 тисяч лічильників
Спільно з представниками ДП "Дніпростандартметрологія" спеціалісти АТ "Дніпрогаз" за 10 місяців 2021 року провели повірку 11  тисяч побутових лічильників газу. Близько 28 % приладів були визнані непридатними через невідповідність вимірювальних характеристик.