Новини компаній

АТ "Рівнегаз"
У 2020 році "Рівнегаз" обстежив понад 10 тисяч км газопроводів
В минулому році  працівники АТ "Рівнегаз" провели комплексне приладове обстеження 10,2 тис. км газопроводів та вводів. Фахівці виявили та ліквідували понад 809 пошкоджень ізоляції та 132 підземних витоків природного газу. 72 витоки на вводах, перевірка герметичності за допомогою свердловин 363,3 тис. шт.
АТ "Запоріжгаз"
Понад 43 млн. грн становлять тарифні збитки АТ "Запоріжгаз" за минулий  рік
За підсумками 2020 року зростання ціни на газ, який підприємство купує для технологічних потреб, стало причиною збитків компанії. Вартість газу і далі зростає, і навіть нові тарифи, встановлені на 2021 рік, повністю не покривають всіх витрат підприємства. Така ситуація дестабілізує роботу Оператора ГРМ, що забезпечує газопостачання майже 500 тис. споживачів Запорізького регіону.
АТ "Хмельницькгаз"
Тарифні збитки АТ "Хмельницькгаз" за 2020 рік склали близько 38,5 млн.грн
Різке зростання цін на газ, який АТ "Хмельницькгаз" купує для технологічних потреб за тарифні кошти, призвело до отримання збитків за підсумками 2020 року.
АТ "Закарпатгаз"
Тарифні збитки АТ "Закарпатгаз" за 2020 рік становлять майже 153 млн грн
У 2020 році АТ "Закарпатгаз" отримав майже 153 млн грн збитків. До такої ситуації призвело різке зростання цін на газ, який підприємство купує для технологічних потреб за тарифні кошти.
АТ "Харківміськгаз"
Тарифні збитки АТ "Харківміськгаз" за 2020 рік склали 93,09 млн. грн
Різке зростання цін на газ, який АТ "Харківміськгаз" купує для технологічних потреб за тарифні кошти, призвело до отримання збитків за підсумками 2020 року.
АТ "Сумигаз"
Аварійно-диспетчерська служба "Сумигаз" усунула понад 50 тис. витоків газу за 2020 рік
Аварійно-диспетчерська служба АТ "Сумигаз" виконала 50,2 тис. заявок за рік і ліквідувала 51,2  тис. витоків газу. Більшість викликів пов’язані з витоком газу на внутрішньобудинкових газорозподільних мережах.
АТ "Миколаївгаз"
У 2020 році "Миколаївгаз" обстежив майже 9 тисяч км газопроводів
За минулий рік АТ "Миколаївгаз" провело комплексне приладове обстеження в цілому більше 8,9 тис. км газопроводів. Фахівці виявили понад 2 тис. пошкоджень ізоляції та усунули 94 підземних витоки природного газу.
АТ "Дніпрогаз"
Державний регулятор затвердив План розвитку АТ "Дніпрогаз" на 2021 рік
НКРЕКП затверджено загальний обсяг фінансування заходів Плану розвитку газорозподільної системи АТ "Дніпрогаз" у 2021 році на рівні 79 млн грн. Близько 40% коштів буде витрачено на технічне переоснащення газових мереж Дніпра та Дніпровського району. 
АТ "Волиньгаз"
У 2020-му "Волиньгаз" повірив понад 17 тисяч лічильників
Упродовж року представники ДП "Волиньстандартметрологія" спільно з АТ "Волиньгаз", провели повірку 17,2 тис. приладів обліку. Тільки у 2020 році понад 6 000 лічильників визнані непридатними до подальшого використання.
АТ "Вінницягаз"
У Вінниці відкрили сучасний Центр навчання та розвитку РГК
24 грудня АТ "Вінницягаз" відкрив третій в Україні Центр навчання та розвитку під брендом РГК. Це сучасний інноваційний простір для навчання та підвищення кваліфікації газовиків. Вони вдосконалюватимуть свої навички для покращення якості надання послуг клієнтам. Подібні центри уже функціонують в Івано-Франківську та Харкові.
АТ "Запоріжгаз"
Запоріжгаз почав судово-претензійну работу з боржниками
У зв’ яку з тим, що борг споживачів перед АТ "Запоріжгаз" сягнув майже 10 млн. грн, компанія примусово стягуватиме вказану заборгованість в судовому порядку.
АТ "Запоріжгаз"
В 2020 році "Запоріжгаз" обстежив більше 6 тис. км газопроводів.
Для забезпечення постійного доступу до блакитного палива майже 500 тисяч мешканців Запоріжжя та Запорізької області фахівці АТ "Запоріжгаз" щорічно виконують комплекс робіт з обслуговування понад 10 тис. км газопроводіві.
АТ "Рівнегаз"
АТ "Рівнегаз" попереджає про загрозу відключення газопостачання бюджетних установ в новостворених ОТГ
В 2020 році на Рівненщині проведено адміністративно-територіальну реформу, відповідно до якої реорганізовано райони області та утворено нові об"єднані громади. Однак, об’єкти бюджетної та соціальної сфери новоутворених районів дотепер не уклали договорів на розподіл та постачання природного газу в 2021 році. Водночас, згідно з умовами діючого законодавства за відсутності договорів та виділених номінацій заборонено відбір газу споживачами з газорозподільної системи. Тобто, АТ "Рівнегаз" буде вимушене припинити газопостачання споживачам.
АТ "Запоріжгаз"
З початку року "Запоріжгаз" повірив  більше 20 тисяч лічильників газу
З початку року представниками ДП "Запоріжстандартметрологія" спільно з АТ "Запоріжгаз", було проведено повірку 20 тис. приборів обліку. Тільки у 2020 році понад 7900 лічильників були визнані непридатними до подальшого використання.
ТОВ "Чернівцігаз Збут"
Зміна постачальника газу – це не лише можливості, а й ризики
Газ – це товар, і як з будь-яким товаром, ціна не завжди найкращий критерій вибору. А з енергоресурсами не варто жартувати і легковажно ставитись до вибору свого постачальника, бо він цього залежить комфорт і тепло у вашій оселі.
Підпишіться на наші повідомлення!