Новини компаній

ПАТ "Запоріжгаз"
75 млн грн склали збитки "Запоріжгазу"
Платформа добового балансування Оператора ГТС не забезпечує нормальну роботу ПАТ "Запоріжгаз". Підприємство досі не отримало від газотранспортной компанії , складених замовниками послуг. Через це не можна забезпечити технічні можливості для розподілу необхідного об’єму газу у березні 2019 року, як це передбачено Кодексом ГТС.
ТОВ" ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ"
Зростання боргів за газ в Запорізькій області пов'язано зі скороченням кількості субсидіантів в 2 рази
З початком опалювального сезону скорочення субсидіантів і зростання ціни газу призвело до накопичення споживачами боргів. Заборгованість мешканців Запоріжжя та області за спожите паливо вже перевищіла 1 млрд. грн.
ПАТ "Харківміськгаз"
В Харкові обстежено за минулій рік понад 1230 км газопроводів
За 2018 року фахівцями "Харківміськгазу" комплексним приладовим методом обстежено 1230,9 км газових мереж міста Харкова. На 730 км газопроводів проведено повне технічне обстеження. В результаті виявлено понад 80 витоків газу на підземних газопроводах, з них 7 витоків на розподільних газопроводах.
ПАТ "Запоріжгаз"
В 2018 році аварійна служба ПАТ "Запоріжгаз" здійснила більше 50 тисяч виїздів
Аварійно-диспетчерська служба ПАТ "Запоріжгаз" у 2018 році здійснила 51,7 тис виїздів за викликами жителів Запорізької області. Це в середньому 139 аварійних заявок на добу.
ТОВ "Львівгаз збут"
"Львівгаз збут" на 8% знизив ціну газу для комерційних споживачів
ТОВ "Львівгаз збут" від 1 лютого знизив ціну на природний газ до 11 999,52 грн за тис куб. м для бюджетних установ та організацій, промислових споживачів  та інших суб'єктів  господарювання  Львівщини. Таким чином, у порівнянні з січнем  компанія знизила ціну газу на 8%.
ТОВ "Сумигаз Збут"
Серед клієнтів "Сумигаз Збут" кількість субсидіантів зменшилася в 1,7 рази
Значне скорочення числа субсидіантів серед мешканців Сумської області веде до пропорційного зростання неплатежів за газ. Борги за газ клієнтів "Сумигаз Збут" досягли 605 млн грн.
ТОВ "Сумигаз Збут"
З вартості газу для населення "Сумигаз Збут" отримує 2%
Лише 2,2%, або 0,19 грн, отримує ТОВ "Сумигаз Збут" із ціни 8,55 грн за 1 кубічний метр газу. Решта коштів йдуть транзитом на спеціальні рахунки, з яких майже 90% (7,48 грн) отримує державна компанія-монополіст. Але в нових правилах стосовно субсидій, банківську комісію за перерахування субсидій має сплачувати саме компанія постачальник, а не державний монополіст.
ТОВ "Вінницягаз Збут"
"Вінницягаз Збут" подано до суду майже 150 позовів про стягнення боргів за газ
Через різке зростання заборгованості "Вінницягаз Збут" подано до суду майже 150 позовів про стягнення коштів за спожитий газ.
ПАТ "Житомиргаз"
На Житомирщині кількість виявлених крадіжок газу збільшилась у п’ять разів
В 2018 році ПАТ "Житомиргаз" запобіг  близько 800 випадкам незаконного використання  природного газу. У 2017 році кількість виявлених випадків несанкціонованого споживання була в п’ять разів меншою.
ТОВ "Хмельницькгаз збут"
На Хмельниччині втричі зросло використання онлайн-сервісів при сплаті за газ
У 2018 році майже 30 тис. клієнтів ТОВ "Хмельницькгаз збут" сплачували за газ через сервіси онлайн-платежів, здійснивши понад 100 тис. платежів. В порівнянні з 2017 роком, кількість користувачів дистанційних розрахунків зросла втричі.
ТОВ "Чернівцігаз Збут"
 "Чернівцігаз збут" повідомив 1,3 тис. боржників про припинення поставок газу
Лише за січень 2019 року клієнти ТОВ "Чернівцігаз Збут" в 1,2 раза збільшили неплатежі за газ. Загальна заборгованість жителів регіону станом на 1 лютого 2019 року сягнула 608 млн грн.
ТОВ "Волиньгаз Збут"
Кожен другий клієнт "Волиньгаз Збуту" платить за газ онлайн
У січні 2019  року  більше 120 тис. волинян оплатили за газ через онлайн-сервіси. За рік кількість електронних  платежів на Волині зросла на 20%.  
ТОВ "Миколаївгаз Збут"
Борг клієнтів "Миколаївгаз Збуту" виріс в 1,8 рази
Збільшення неплатежів за газ пов'язано зі скороченням числа субсідіантів і подорожчанням газу.
ПАТ "Вінницягаз"
На Вінниччині кількість виявлених крадіжок газу збільшилась на чверть
Фахівцями ПАТ "Вінницягаз" за минулий 2018 рік було виявлено 124 випадки несанкціонованого відбору природного газу споживачами регіону. Це на чверть більше, ніж у 2017 році. Сума заподіяних збитків в розмірі 2,8 млн грн. нарахована до сплати порушникам.
ПАТ "Чернівцігаз"
У 2018 році "Чернівцігаз" повірив понад 24 тисячі лічильників
Минулого року ПАТ "Чернівцігаз" повірило більше ніж 24 тис. лічильників, з них – 26% виявилися непридатними до подальшого використання. Достовірний облік газу може забезпечувати лише справний лічильник, який пройшов періодичну повірку.
Підпишіться на наші повідомлення!